Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ps cs5 sihirli değnek uygulaması

tvci

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Merhaba,

Sürekli kullandığım özellik şimdi olmuyor nedenini bilen varsa sizlere sormak istiyorum.

Photoshop CS5 kullanıyorum resimlerde en çok kullandığım resim temizleme için ve özelliklede logo ihtiyaçlarında logo yu alıp etrafını temizlemekte kullandığım Sihirli Değnek uygulaması ile resmin etrafını temizliyorum sorun olmuyor yalnız temizleyip photoshop haricindeki başka bir yere aldığım zaman zemin rengi kaybolmuyor. yani resim veya logo transparan olmuyor. Daha önce sürekli kullandığım bu özellik şu anda çalışmıyor nedendir bilen var mı acaba ?

Caylak90

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ıslem bıttıkten sonra formatını ne olarak kaydedıyosun ? dırekt mı cekıyosun bide Hepsi seçilmiş bir şekilde çıktıktan sonra delete diyip daha sonra magic eraser tool ile transparan hale getiriyomusun b r u?

tvci

🌱Yeni Üye🌱
ıslem bıttıkten sonra formatını ne olarak kaydedıyosun ? dırekt mı cekıyosun bide Hepsi seçilmiş bir şekilde çıktıktan sonra delete diyip daha sonra magic eraser tool ile transparan hale getiriyomusun b r u?

işlem bittikten sonra JPEG olarak kayıt yapıyorum. ama diğerini yapmıyordum

tvci

🌱Yeni Üye🌱
birde biraz önce diğer sorulardan okudum web olarak farklı kaydediyorum o zaman oldu bu sefer o çözümü buldum

Caylak90

🏅Acemi Tasarımcı🏅
birde biraz önce diğer sorulardan okudum web olarak farklı kaydediyorum o zaman oldu bu sefer o çözümü buldum

jpeg olarak kaydedersen kendı backround atar zaten dostum png felan kaydetmen qerekıyodu neyse hadı qozun aydın :))