Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ps'de hazırlanmış web sitesi kodlanacaktır. - Türkiye Geneli

evinamin33

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.emirgrafik.com
ps'de hazırlanmış web sitesi kodlanacaktır.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Kodlayacak arkadaşa ihtiyacım var.

ilan 28/06/2012 tarihinden sonra geçersizdir.

fiyat tekliflerini aşağıdaki e-posta adresimize atabilirler.

E-posta: hsyn_cimen@hotmail.com

Telefon: 0532 132 92 21

Benzer konular

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

yasinkarakus34

🌱Yeni Üye🌱
hocam kodlanacak demişsiniz iyi güzel de e-ticaret mi kurumsal mı html mi php mi nedir ?? ne olacak ayrıntı yazarsanız fiyat verebilirim

yasinkarakus34

🌱Yeni Üye🌱
5 bin liraya kendi yazılımımız ile yaparız hocam ayrıca yazılımı editleme hakkı veremeyiz ama eğer yazılımı da isterseniz 10 000 e iş biter 25 günde iş süresi olur özel mesaj atamadıgım için buradan yazdım

evinamin33

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.emirgrafik.com
5 bin liraya kendi yazılımımız ile yaparız hocam ayrıca yazılımı editleme hakkı veremeyiz ama eğer yazılımı da isterseniz 10 000 e iş biter 25 günde iş süresi olur özel mesaj atamadıgım için buradan yazdım

sanırım sen yanlış fiyat verdin photoshopta yapılmış web sitesi editlenecek sitede bir önceki mesajda linki var

tnrhbk37

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.thgrafik.com
İşinizi almak isterim 0543 622 66 36 bütün herşeyini titizlikle yapmaktayız.

yasinkarakus34

🌱Yeni Üye🌱
300 liraya yaparım hocam ama sadece grafik koda dökülür ve xhtml olur

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu sölediklerinizde bir tuhaflık var, önce 5 bin demişsiniz, yazılımı da isterseniz 10 bin çıkmış
sonra da 300 tl kadar inmişsiniz bu nasıl bir mantık tır. yani 300 tl ye kadar niye düştüğünüzü anladım da fiyat konusunda 10 bine kadar neden uçtuğunuzu anlamadım cünkü piyasada cok firma tanıyorum bu işi maksimum 3 bin tl ye yapacak hadi maksimum 5 bin olsun bu mantığın arkasında yoluna kaz buldum galiba gibi bir düşünce mi var

500 tl diyen arkadaşı da anlayamadım sizin emeğiniz baya ucuz galiba yoksa açlıktan mı

ayhancaa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.rabbinannesi.com
kimse aç değil bu iş arkadaşın gözünde 5000 tl olabilir benim gözümde 500 tl olabilir herkez kendi emeğine değer biçer lütfen forumda birbirimize saygılı olalım

alicinki

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alicinki.com
Bence kimse işin ne olduğunu doğru anlamamış ve ne anladıysa ona göre fiyat vermiş.

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
bir iş 5 000 tl ye bitecekse 500 tl istemek akıl dışı, 500 tl bitecekse 5000 tl istemek de akıl dışı, piyasada her malın haklı bir değeri vardır fiyat verirken uygun hesaplama yapılmalı ve mantıklı olunmalıdır. Ayrıca grafikerlerin kendine saygısı var mı ki birbirlerine saygısı olsun işte en iyi ispatı burda zaten hepsi birbirinin kuyusunu kazmaya çalışıyor sonuç ortada yarın biri çıkar bu işi ben 10 tl ye yaparım der şaşırmam da arkasından başka biri çıkar arkadaşım naptın ya, böle fiyat mı verilir bedava yapsaydın der bu tür davranışlar her işverenin ilanında ortaya çıkan şeyler eleman ilanlarında biraz eski tarihli ilanlara doğru gidin görürsünüz örneklerini

diğer konu da ilanı veren işverenin konuyu tam olarak anlatamaması ama buna rağmen arkadaşlar maşallah cok iyi anlamışlar gibi fiyatlar havalarda uçuşuyor

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
zaten ne zaman işin ne olduğunu anlayan grafiker arkadaş cevap verdi ki şimdi cevap versin