Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Radian Massage Cream ® Afiş - Broşür ve Kutu İçi Tanıtım Tasarımı

N. Eser ULUHAN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.ajhans.net
Merhaba,

Çok kısa bir süre içerisinde Tüm Eczaneler'de yer alıcak Ürünümüzün Afiş, Broşür ve Kutu içerisinde yer alacak çalışmaları sizinle paylaşıyorum. Görüşlerinizi bekliyorum.

Not: Bir bütün olduğu için hepsini bir arada verdim. Konu kirliliğine yol açmamak için broşür tasarımı bölümüne koymak istemedim. İlgililerin dikkatine :)

2418-radian-masaj-kremi-afis-calismasi.jpg

2424-radian-massage-cream-brosur-onvearka.gif

2419-radian-masaj-kremi-brosur-ic-yuz.jpg

2422-radian-massage-cream-kutu-ici.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
Genel itibariyle renk uyumları hoş olmuş bence. 3. çalışmadaki kırmızı şeritli başlıkların altındaki yazıları da bence bi alttakinde olduğu gibi kırmızı şeritle aynı hizada yapsanız sanırım daha hoş gözükür :)

Metin logosu turuncu olduğu için kırmızıları arasında bir uyumsuz gibi geldi acaba rengini değiştirme gibi bir şansınız varmı veya kırmızı rengi değiştirseniz nasıl olur acaba?

ve reklama girmesin diye tel. numaralarını ve mail adresini blurlaştırsanız üstüste uyarılarda almanızı önlemiş oluruz sanırım :)
emeğinize sağlık..

N. Eser ULUHAN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.ajhans.net
Genel itibariyle renk uyumları hoş olmuş bence. 3. çalışmadaki kırmızı şeritli başlıkların altındaki yazıları da bence bi alttakinde olduğu gibi kırmızı şeritle aynı hizada yapsanız sanırım daha hoş gözükür :)

Metin logosu turuncu olduğu için kırmızıları arasında bir uyumsuz gibi geldi acaba rengini değiştirme gibi bir şansınız varmı veya kırmızı rengi değiştirseniz nasıl olur acaba?

ve reklama girmesin diye tel. numaralarını ve mail adresini blurlaştırsanız üstüste uyarılarda almanızı önlemiş oluruz sanırım :)
emeğinize sağlık..

Tüm çalışmalar baskıdan geldi :) Çalışmaları ürünü piyasaya sürmeden önce paylaşmamam gerekliydi. Bunlar basılmış halleri.

Dediğiniz gibi telefon ve adres bilgileri flulaştırdım.

Ayrıca Turuncu logo ve Kırmızı arkaplanı bende sizin gibi düşünmüştüm tasarıma gönderdikten sonra. Ancak afişi ve broşürü görünce bu düşüncem değişti. Gayet şık olmuş.

Görüşleriniz için teşekkür ederim :)

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
Tüm çalışmalar baskıdan geldi :) Çalışmaları ürünü piyasaya sürmeden önce paylaşmamam gerekliydi. Bunlar basılmış halleri.

Dediğiniz gibi telefon ve adres bilgileri flulaştırdım.

Ayrıca Turuncu logo ve Kırmızı arkaplanı bende sizin gibi düşünmüştüm tasarıma gönderdikten sonra. Ancak afişi ve broşürü görünce bu düşüncem değişti. Gayet şık olmuş.

Görüşleriniz için teşekkür ederim :)

Rica ederim. O zaman hayırlı olsun demekten başka bir seçenek yok :)