Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Rapidshare Sınırsız Dosya yükleme (Link güncelleştirmeye son )

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir çok arkadaşımız Rapidshare sınırlı bir şekilde dosya yüklüyor ve 10 kişi dowland yaptığı zaman link ölüyor.Her defasında linki yenilememiz gerekir.Aslında böyle birşeye gerek yok.

Her zamanki gibi RapidShare: Easy Filehosting giriyoruz.Dosyamızı upload yapıyoruz.

Çıkan penceremizde kırmızı çerçeveye aldığım satırda + işaretine basıyoruz.

( Create Collectors`s Account )

xxxqse.jpg

Karşımıza rapidin kayıt penceresi açılacaktır.

Username: E-mail: Password : Re-enter password:

bu bilgileri girmemiz gerek.Bilgilerimizi yazdıktan sonra Create Collector`Account Butonuna basıyoruz.

Açılacak sayfada bizden şifremizi isteyecektir.
Şifreyi girdikten açılacak olan pencere bize linki verecektir.Bu link sınırsızdır.İstenildiği kadar download yapılabilir.

cccr.jpg

Peki herseferinde kayıt mı olacak?? Tabiki hayır. :) Yeni bir upload yapacağımız zaman herzamanki gibi upload yapıyoruz.
Gelen bu pencerede Move Upload into an existing Collector`s Account seçeneğine basıyoruz ( + ) işaretine çıkan konsoldaki bilgilerimizi yazıyoruz.
Daha sonra bize sınırsız linkimizi veriyor.

Biraz uzun oldu gibi ama çok kolay :)

İyi Kullanımlar....

qqqrix.jpg

cccj.jpg

Eğer sınırsız bir paylaşımda bulunmak istiyorsanız evet kayıt olmanız gerekiyor ( kayıt ücretsizdir )