Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Reklam ajansımıza 3 ayrı eleman alınacaktır. Grafiker-Fotoğrafçı-Tanıtım Satış eleman

ercanturkmen

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ercanturkmen.com
ACİLEN Reklam Tanıtım ve Fotoğraf alanında faaliyet gösteren İstanbul Vatan caddesindeki Ajansımıza Freehand, Photoshop, Corel ve illustrator proğramlarından en az ikisini kullanabilen deneyimli ve deneyimsiz bay- bayan grafiker alınacaktır. Avrupa yakasında oturan ve yol sorunu olmayanlar tercih edilecektir.
ACİLEN Reklam Tanıtım ve Fotoğraf alanında faaliyet gösteren İstanbul Vatan caddesindeki Ajansımıza ait Stüdyoda portre ve ürün çekimi yapabilecek photoshop kullanan deneyimli ve deneyimsiz bay-bayan eleman alınacaktır. Avrupa yakasında oturan ve yol sorunu olmayanlar tercih edilecektir.
ACİLEN Reklam Tanıtım ve Fotoğraf alanında faaliyet gösteren İstanbul Vatan caddesindeki Ajansımızın öncelikle Okullara ve özel sektöre yönelik tanıtımını ve satışını yapacak deneyimli ve deneyimsiz bayan ve bay eleman alınacaktır.

Not: Avrupa yakasında oturan ve yol sorunu olmayanlar tercih edilecektir.
Maaş olarak en alt beklentinizi yazmalısınız.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
— Kendiniz hakkında açıklama:
— İletişim bilgileriniz:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:
— İletişim bilgileriniz:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

MG GRAFİK

🌱Yeni Üye🌱
Iş başvuru

Iyi derece ıllustrator ve photoshop kullanbılmekteyim.ayrıca orta düzey corel bilgimde var.ilgilerinize.....***********

Moderatör tarafında düzenlendi:

immortale

🌟Usta Tasarımcı🌟
İyi derecede Freehand, Photoshop ve Corel kullanabilmekteyim. Yol sorunum bulunmamakta. Trakya Üniversitesi Lüleburgaz M.Y.O grafik mezunuyum ayrıca 3 aylık kurs eğitimim de var. Cv için mail adresinizi öğrenebilir miyim?

Son düzenleme:

swordfish

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Aradığınız kişi benim

yol sorunum yok
deneyimim yok
fazla ücret talebim yok
Illustrator ve Photoshop
Bay

realbad

🌱Yeni Üye🌱
4 yıldır fotoğraf sektöründe çalışıyorum iyi derece photoshop bilgim var ilğinize

grafiger

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar

Fatihte oturuyorum, yol problemi yok...

Freehand, illustrator, indesign, quarkxpress programlarını kullanıyorum.

mail adresi verirseniz cv yollarım

Mesaj kutunuz dolu olduğu için buradan yazıyorum!

omerkorkmazer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
6 Yıllık tecrübem var (Renk ayrımı, matbaa, ajans, yayınevi)
Mac ve Pc ortamlarında Photoshop, Fh, Ai, Quark, Corel programlarını ve çeşitli ofis makinelerini kullanarak kendimi harmanladım iş örneklerim için mail adresinizi atarmısınız.

eskidost3

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fotograf ve photoshop konusunda profesyonelim ürün katolog reklam cekimlerinde 5 yıldır çalışmaktayım en alt ücreti derken burada ücret belirtilmez sanıyorum hoş olmazz

özel mesaj atarak iletişime gecelim lütfen

ercanturkmen

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ercanturkmen.com
ACİLEN Reklam Tanıtım ve Fotoğraf alanında faaliyet gösteren İstanbul Vatan caddesindeki Ajansımıza Freehand, Photoshop, Corel ve illustrator proğramlarından en az ikisini kullanabilen deneyimli ve deneyimsiz bay- bayan grafiker alınacaktır. Avrupa yakasında oturan ve yol sorunu olmayanlar tercih edilecektir.

ACİLEN Reklam Tanıtım ve Fotoğraf alanında faaliyet gösteren İstanbul Vatan caddesindeki Ajansımıza ait Stüdyoda portre ve ürün çekimi yapabilecek photoshop kullanan deneyimli ve deneyimsiz bay-bayan eleman alınacaktır. Avrupa yakasında oturan ve yol sorunu olmayanlar tercih edilecektir.

ACİLEN Reklam Tanıtım ve Fotoğraf alanında faaliyet gösteren İstanbul Vatan caddesindeki Ajansımızın öncelikle Okullara ve özel sektöre yönelik tanıtımını ve satışını yapacak deneyimli ve deneyimsiz bayan ve bay eleman alınacaktır. Avrupa yakasında oturan ve yol sorunu olmayanlar tercih edilecektir.

Ekina Ajans - Ercan Türkmen

tutsak

🌱Yeni Üye🌱
merhaba grafik tasarım kursuna gıttım ama fazla bır deneyımım yok kendımı gelıstırmek istiyorum adobe photoshop freehand corel draw ve quarkxpress programlarını bılıyorum

xmary

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ;
ilanınız ile ilgileniyorum.. özelden cv mi yoplladım...
ilginize tşkrler...
sevgiyle kalın...saygılar.

muzi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
musti17.dinodream.com
Web & Grafiker Tasarım bölümünden yeni mezun oldum iş hayatına biran önce atılmak için oldukça çok hevesliyim. Kendimi Web ve Grafiker olarak başladığım yerde profesyonel açıdan ideallerim ve hedeflerim var. Grafik tasarım ve Web Tasarım alanında kendimi geliştirmek, hayal gücümü ve becerimi kullanarak ilerlemek istiyorum. Web&Grafik tasarımı ve uygulamaları konusunda temel bilgiye sahibiğim ve kendimi geliştirmek istiyorum. Bu doğrultuda ilerlemek uğruna ne gerekiyorsa bunu büyük bir gayretle yaparım. Amacım tasarım da alternatif mesajlar iletmek ve görsel farklılık yaratmak. Doğru zamanda, doğru yerlerde, doğru mesajlar, işte bu benim demek istiyorum. Ben bu başarıya, azme ve güce sahip olduğuma inanıyorum. Ayrıca bilgi teknolojileri eğitim merkezinden Web & grafiker’lik sertifikası aldım.
Kullandığı Programlar :
•Photoshop
•İllustrator
•Dreamweaver 8
•Flash 8
•Fireworks 8
İlginize Şimdiden Teşekkür Ederim
Mustafa Gülcan

selinağma

🌱Yeni Üye🌱
Ben, Beykent Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Masaüstü Yayıncılık Bölümünden dereceyle mezun oldum. Machintoch üzerinde; Quark, İndesign, Freehande, Photoshop, Dreamweaver ve Flash programlarını kullanmasını biliyorum. Ayrıca Hürriyet’te Heygirl dergisinde bir ay staj yaptım ve 3 aylık bir iş tecrübem var.
Selin Ağma
(1-9-8-9@windowslive.com)

turkgaraj

🌱Yeni Üye🌱
bilmediğim program yok maas olarakta en az beklentim günlük sigara param olsa yeterli yani o da 5.500 den marlboro zippo paket light içiyorum onu karşıyalayın yeter.

redarch

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Photoshop, Corel, illustrator, Freehand, Dreamweaver ve daha birçok programı iyi derecede bilmekteyim..Ücret konusunda esnek davranabilirim...İşe ihtiyacım var..