Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

reklam ajansına corel draw bilen sekreter alınacaktır - Antalya

muhtesem37

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.muhtesemajans.com
reklam ajansına corel draw bilen sekreter alınacaktır

Program/Seviye: iyi derecede çizim ve tasarım yapabilecek kadar bilmesi gerekir iş tecrübesi önemli değil genç veya yeni mezun olabilir

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: öncelikle coreldraw bilen ajansa hem sekreterlik işlerini hemde grafikerliği yürütebilecek personel

E-posta: info@muhtesemajans.com

Telefon: 0242 228 0 999

designerxx

🌱Yeni Üye🌱
Eyvahlar olsun.. Çok muhteşem bir ilan olmuş..iyi derecede çizim ve tasarım yapabilecek grafiker pardon sekreter sizi ne yapsın! Hala bazı grafikerlerin corel draw bilmediklerini hatırlatmak isterim size!.. kaldıki sekreter yapacakmış bunu..Keşke her ilan yayınlanmasa burada yada bu tür ilanlar yayınlanmasın yeter..

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Eyvahlar olsun.. Çok muhteşem bir ilan olmuş..iyi derecede çizim ve tasarım yapabilecek grafiker pardon sekreter sizi ne yapsın! Hala bazı grafikerlerin corel draw bilmediklerini hatırlatmak isterim size!.. kaldıki sekreter yapacakmış bunu..Keşke her ilan yayınlanmasa burada yada bu tür ilanlar yayınlanmasın yeter..

Bu tür ilanları yayınlamazsak bu tür ilan açan insanlar bu isteklerinin aslında bu meslek grubuna bir haksızlık olduğunu nasıl anlayacaklar; sizlerin verdiği tepkiler ile...

melih0606

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba;
Muhteşem ajans
Çok güzel telefona bakarım iyi corel kullanırım ofis programlarını kullanabilirim, photoshop biliyorum, indesing azda olsa kullanırım, 3d max başlangıç aşamasında, çay demlerim, yemek yaparım, bakkala giderim, vergi dairesi işlerinden anlarım, banka konusunda deneyimiliyim, temizlik işlerini hallederim, ehliyetim var, çok iyi araba kullanırım, pazar günleri eve temizliğe gelirim, çocuğunuza bakarım, abuda kalkarım, çok güzel takla atarım.

Cvmi mail olarak görderim. olumlu olumsuz dönüş yaparsanız çokkk sevinirim.

HisarMedya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba;
Muhteşem ajans
Çok güzel telefona bakarım iyi corel kullanırım ofis programlarını kullanabilirim, photoshop biliyorum, indesing azda olsa kullanırım, 3d max başlangıç aşamasında, çay demlerim, yemek yaparım, bakkala giderim, vergi dairesi işlerinden anlarım, banka konusunda deneyimiliyim, temizlik işlerini hallederim, ehliyetim var, çok iyi araba kullanırım, pazar günleri eve temizliğe gelirim, çocuğunuza bakarım, abuda kalkarım, çok güzel takla atarım.

Cvmi mail olarak görderim. olumlu olumsuz dönüş yaparsanız çokkk sevinirim.
abi takla niye atıyorsun sekreter ve çizim diyor :D:D

keşke mezun olsa idim bende başvurmak isterdim sadece corel ile giren bir çok kişi olur size önerim her cw yi bir grafik resmi testine tabi tutun çok ras gele..

FoxyCrea

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
reklam ajansına corel draw bilen sekreter alınacaktır

Program/Seviye: iyi derecede çizim ve tasarım yapabilecek kadar bilmesi gerekir iş tecrübesi önemli değil genç veya yeni mezun olabilir

Bir grafik tasarımcının, iyi derecede çizim ve tasarım yapabilecek hale gelmesi için ne kadar bir süre ve deneyim gerekir sizce? İş tecrübesi olmasın, genç veya yeni mezun bir grafiker adayı nasıl derece yapsın bu kulvarda çok enteresan olmuş burası.. :)

Ayrıca grafiker de olması gerekmiyor iş statüsünün.. Sekreter yapalım az maaş verelim :)

Bu piyasa beni öldürecek birgün!

muratkeceli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kecelikalem.net
ilanın daha yaratıcı ve mantıklı olması için

sekreter alıp tasarım yaptırmaya çalışacağınıza
grafiker alın telefona baktırın

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
ha şu grafikerlikmi ?????

telefona baksın yeter canım

cı efendiler hanımlar

lütfen ilan veririken birde okuyun şu ilanları yahu

sadece kendi seviyenizi ilan ediyorsunuz

iyide biz bilmek istemiyoruz sizin seviyenizi

herkesin seviyesi kendine

tasarimci34

🌱Yeni Üye🌱
Bu siteyi yöneten birileri yok mu? İlan kontrolü yapıp bu ilana onay veren grafikerler.net yöneticileri; bu sizin ayıbınız. Lütfen buna benzer ilanlara yer vermeyelim arkadaşlar. Lütfen ama lütfen. Nedir bu ya?!?!

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu siteyi yöneten birileri yok mu? İlan kontrolü yapıp bu ilana onay veren grafikerler.net yöneticileri; bu sizin ayıbınız. Lütfen buna benzer ilanlara yer vermeyelim arkadaşlar. Lütfen ama lütfen. Nedir bu ya?!?!

Bu sitede dikkatli üye ihtiyacı da var...

Bakınız siz daha sayfayı bile okumadan site yönetimine suç atıyorsunuz. Ben üstte bir şeyler yazmışım. Rica ederim bir zahmet edip az biraz okuyunuz lütfen!

tasarimci34

🌱Yeni Üye🌱
Volkan bey yazmışsınız da ne olmuş. Yorumunuzu okumuştum zaten. Geçerli bir sebep değil bana göre. Yani bu tür ilanları yayınlayınca bu meslek grubuna bir haksızlık yaptıklarını anlayacaklarına kesinlikle inanmıyorum. O ilanı veren zihniyet bunu anlamaz. Çözümü ancak bu tür ilanların yayınlanmasını engellemektir. Gerisi boş bana göre...

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
hayır
bu tür ilanlar yayınlayarak sadece ilan sahiplerinin küfre mazruz kalmasını sağlıyorsunuz. Piyasada yeterince hakszlıkla uğraşıyorz zaten. Burda olmasının bir anlamı yok. Lütfen bu tür ilanları yayınlamayın.

tükenmezkalem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çay,yemek , bulaşık , yalaşık da yüklenir merak etmeyin bu elemana..

muhtesem37

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.muhtesemajans.com
şirketimiz bünyesinde grafikerler mevcut biz sadece çalışan grafikerlerimize yardımcı grafiker ve sekreter almak için ilan vermiştik ama sanırım yanlış lanse edildi iyi çalışmalar

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
Reklam Ajansına müşteri ile ilişkileri iyi, iletişim yönü kuvvetli, corel bilen, baskı öncesi ve baskı aşamalarını takip edebildiği gibi arada sırada ( biz yoksak eğer) telefonlara da bakabilecek İyi derecede Aikido bilen görsel yönetmen alınacaktır.

Çok iyi derecede çizim/tasarım yapabiliyor olması şart ama deneyim önemli değildir. Yan dükkandaki haysiyetsiz kahveciyi günde en az 3 kere dövebilmesi tercih sebebidir. Çaldığı çay pullarını uygun yerlere monte edebiliyosa ssk yapılacaktır.

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben bu firmayı biliyorum ve hiç şaşırmadım, az bile yazmış :)