Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Reklam şirketi kurma?

göçmentasarım

🏅Acemi Tasarımcı🏅
risk almazsan hiç birşeyden zevk almazsın ilk önce kendini pazarlıcaksın reklamını iyi yapıcaksın sürekli promosyonlarla halkın gözünü boyucaksın işini açtıktansonra müşteriyi iyi bağlıyacaksın iyibir reklamcı olman yetmez bence iyibir esnaf iyibir ağzın olması lazım ayrıca mutlaka peşin veya işin %25 ücretini veya 50sini peşin al mutlaka ilk önce kendini kurtar. sağlam adımlarla gidersen birşeycik olmaz ,)

xdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar teşekkürler tüm yorumlarınız sonuç olarak 2 reklam firması ile çözüm ortağı olarak çalışıyorum. reklam ajansı hayalim hala var ama sizlerinde yorumlarından anlaşıldığı gibi sağlam bir sermaye ve çok sağlam pazarlama ekibi gerekiyor o yüzden şuan askıya aldım.

İşcilik tamamen bana ait
1-Webtasarım ve programlama E-Ticaret'e kadar (hatta orta ölçekli firmalar için yazılım) asp.net & vb.net + sql +flash +xml
2-Grafik tasarım(katalog broşür vs) (cs3)
3-3d anima&render (4d cinema & vray) yeni ve gerçek hayalim CG USTASI OLMAK
4-ürün Fotoğrafı (Canon 550D) stok fotoğrafçılığa giriş yapmam gerek yeniyim
5- tabela,araç giydirme fason çalışıyorum

bunların dışında izmir'de bir yerel bir gazete tasarımı ve internet gazete web tasarımı yönetimini üstlenmiş durumdayım. tecrübe ve para biriktiyorum

sonuç olarak İNŞALLAH MAŞALLAH ajansımı açıcam

slybee

🌱Yeni Üye🌱
Hangi sektör olursa olsun, birisi ben bu işe girmek istiyorum dediğinde... Aman girme batarsın, paranı şöyle yap, böyle yap, o lazım bu lazım... uzarda gider. Risklerini hesapla şansını dene. Felaket tellalları çığırsın dursun!

technoon

🌱Yeni Üye🌱
denizce87 Hoca bu yazıyı çıktısını aldım vallahi süper olmuş :)

grafisoy

🌱Yeni Üye🌱
ajansları yaşadıklarını birebir anlatmış dostumuz macera aramak isteyorsan başla arkadaşım arkası nasıl olsa gelir

Ömer ÇİÇEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cicektasarim.com
Ya bu kadar karamsar olmayın ama , Hangi işte %100 Kar var Söyleyin ?
Varsa öyle birşey Ben bir yatırımcı olarak hazırım , Ciddi sermayeler ortaya koyabilirim. Farklı sektörlerde çeşitli 12 dükkan açtım 8 ini kapattım , Ettiğim zarar bir yana Ettiğim KAR Dünyada başka hiç birşey ile bedelle elde edilemeyecek olan tecrübem cabası !

Bir şirket açmaya karar verdin ,
Her ne iş olursa olsun.
Satarmı diye düşünerek o işe girilmez , Satmayacağını bildiğin iş zaten aklının ucundan geçmez,,,

Risk almaya değer mi ? Borsa v.s ile uğraşmaktansa helal kazanç der Riski alır Rabbime sığınırım.

HADİSİ KUTSİ
(Ey kulum! Seni kendim için yarattım. Başka şeylerle oyalanma! Rızkına kefilim, kendini üzme!)

Der Bu hadisi şerifi göz önünde bulundurur rızkımın peşine düşer emeğimle alın terimle kazanırım, E tabi ibadet etmedende bunu bekleyemem orasıda ayrı :)

Zor ve çetin bir yol Allah yar ve yardımcın olsun..

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
Varsa öyle birşey Ben bir yatırımcı olarak hazırım , Ciddi sermayeler ortaya koyabilirim. Farklı sektörlerde çeşitli 12 dükkan açtım 8 ini kapattım , Ettiğim zarar bir yana Ettiğim KAR Dünyada başka hiç birşey ile bedelle elde edilemeyecek olan tecrübem cabası !

Her ne iş olursa olsun.
Satarmı diye düşünerek o işe girilmez , Satmayacağını bildiğin iş zaten aklının ucundan geçmez,,,

Risk almaya değer mi ? Borsa v.s ile uğraşmaktansa helal kazanç der Riski alır Rabbime sığınırım.

HADİSİ KUTSİ
(Ey kulum! Seni kendim için yarattım. Başka şeylerle oyalanma! Rızkına kefilim, kendini üzme!)

Der Bu hadisi şerifi göz önünde bulundurur rızkımın peşine düşer emeğimle alın terimle kazanırım, E tabi ibadet etmedende bunu bekleyemem orasıda ayrı :)

son zamanlarda okuduğum en hoş yazılardan
eline sağlık

xdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

Her ne iş olursa olsun.

HADİSİ KUTSİ

azına saglık çok güzel yorum

coe grup

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.coegrup.com
Kurulmamış ajansın ilerleyememe sebepleri bunlar.kurulmuş olsa zaten olmayacak şıklar.ama güzeldi tüm detaylar batış sebebidir.

Kayfarik

🌱Yeni Üye🌱
Risk yapmazsan kazanamazsın.

Kim ne derse desin, reklam sektöründe her zaman para olucak. Yaklaşık 2 yıldan fazla çalışıyorum. 1 ciyi batırdım, batırmak diyilirse altı-üstü 5000 euro harcamışdım, koydugum sermayeni ve gündelik mastafları çıkartdım, (160000 ahalisi olan bir bölge için 5 reklam ofisi çok tabi,) amma kayp etdiğim bi şey yok, pişman diyilim, karşılığında decrübe kazandım, pes etmek niyyetimde yok, 2 cisini kurmak niyyetindeyim. Amma bu defa büyük şeherde.

KDR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.akaid.net

Her ne iş olursa olsun.

HADİSİ KUTSİ

İnsan Karamsarlıkların içerisindeyken ; yazınızı okuduktan sonra bir bakıyor ki içindeki heyecan ölmek üzereyken kıpırdamaya başlıyor :)

Diğer arkadaşlarda elbetteki tecrübelerini yazmışlar en azından onların tecrübeleri bizim yapmamamız gerekenlere bir anlatım olmuş

Bu işi ya onlar iyi yapamadılar yada iyi yaptılar ama son hamleyi yapmadılar ve hazineye ulaşamadılar.

Belki yeni açacak olan arkadaşlarda ulaşamayacaklar. Ama neden içlerindeki heyecanı öldürsünlerki ? Cesareti bulduğun anda bişilere başlayacaksın Eğerki Başlamazsan Daha sonra sürekli Karamsar yazıları okuyacaklar ve cesaretleri kırılacak

Arkadaşlardan bundan sonraki ufak bir ricam var Sürekli Vergi Kira Stopaj Giderler Gibi yükümlülüklerden bahsedeceklerine neden böle oldu biliyormusun diye başlasınlar

Bir Ajans gerçi ben ajans kelimesini hiç sevmemişimdir Reklam Firması diyelim açmak isteyen arkadaşlar varsa 5 aylık (enaz) Giderlerini gözden çıkarabilirlerse bence içindeki heyecanın önüne geçmesinler. Onu katletmesinler Çünki bir daha bu cesaretleri oluşmayabilir ve sürekli karamsarlık içinde ufak işler yapmaya devam edeceklerdir.

Allah Yar ve yardımcınız olsun

KDR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.akaid.net
Yazınızın ardından Arkadaşların sürekli iyi olumlu düşünceleri işin seyrini değiştiridiği gibi insanların heyecanları da dirilmişe benziyor Teşekkürler

imaxreklam

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben kendime yeni bir iş kurmak istiyorum ama malesef bitane isim bulamadım bana yardımcı olurmusunuz aramızda çok bilgili arkadaşlar vardır mutlaka ki

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşlar ben kendime yeni bir iş kurmak istiyorum ama malesef bitane isim bulamadım bana yardımcı olurmusunuz aramızda çok bilgili arkadaşlar vardır mutlaka ki

• Grafikerler.net e ait hiç bir alanda bedeli ödenmeden iş yeri ismi önerisi ya da markaya slogan, logo isteği yapılamaz.

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.

• Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.

• Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.

• Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.

Eğer ücret karşılığında tasarımcının da emeğinin bedelini ödemeyi istiyorsanız konunuzu işveren ilanları bölümünde kurallar dahilinde açmanız gerekmektedir.