Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Reklam Videosu Hazırlama

toy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.hadirligucu.com
Arkadaşlar bir firma rehberi kurdum. reklam videosu yayımlanbiliyor ve firmalara isterlerse Amator reklamlar hazırlamak istiyorum. ama sadece sayfa gecişli olmasın efektleri. movie maker hariç. kullanımı kolay. içinde örnek templateli bir video yaratma programı oneriniz olur mu?,

Lütfen daha öce kullandığınız ve önerdiğiniz program isimleri yazın.

10 adet farklı şablon olsa kafi. ama sadece eklediğim resimlerde ve videolarda sayfa gecişli olmasın. örneğin resimleri zeka küpü gibi alsın yuvarlasın. yada ekran kırılmış gibi oluyoor o tarz efekt gecişleri olsun.

istediğim yere wav ekleyebilyim. (cam kırılması efekti)

https://www.youtube.com/watch?v=kVC48uVxhO0

Çok pro adobe - corel gibi programlardan hariç bir program tercihimdir.

Benzer konular

toy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.hadirligucu.com
Sony Vegas pro diye bir program buldum. youtube de istediğim gibi templateler de var. Templateleri editlemesi nederece zordur. kullanan bilen var mı

iyibiriyim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben de öğrenmek istiyorum ama biraz zorladı :/

AAKI

🌱Yeni Üye🌱
Oyun videosu editlemek için sony vegas pro kullanılıyor. Ben de biraz kullandım, kullanım olarak çok zor sayılmaz.

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşların dedikleri orta dereceli ama profesyonel video düzenleme programları Yani senin dediğinin çok üstünde yazılımlar. Sana gerekli olan apple'ın imovie'si gibi bir program efekleri geç bildiğin kurgu yapıyor. Yani videonu kendince otomatik kesip biçebiliyor bile. Herhangi bir apple ürünü kullanıyorsan bu yazılımı kullanabilirsin.