Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Renkler swatch panele gelmiyor yardım lütfen

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
my.php

Selam renkleri swatch paneline gelmiyor ve mudahele yapamıyorum varmıdır bir yolu onu anlatırmısın lütfen ekte ekliycem dosyada ne demek istedigim anlıycaksınız kolay gelsin herkese
RapidShare: Easy Filehosting

dosyayıda indirebilirsiniz özelikle hande hanım sizin yardımlarınızı bekliyorum
birde corele aldıgımda degrade geçişlerinde kaymalar oluyor sebebini çözemedim sevgilerle.....

]

Benzer konular

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
swatches paletinde sağ köşesinde üçgen var, oraya tırklayarak - Open Swatch Library çıkan menüden istediğiniz renkler seçebilirsiniz

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
slm kasta dosyaya bakarmısın renkler gelmiyor swatc panale teşekkürler birde corele alınca kasta degradeler ayarı bozuluyor

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
evet dosya indirdim...illustratordan corele atınca renkler bozukları olacak çünkü bu iki programlar rakip programlar...

eğer siz çalışma illustratorda yaptınız ne için lazım corele atmak?

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
kasta tekrar teşekkürler benim söyledigim ilustratöre de renkler gelmiyor mesala ilustratörde ericson logosunun içindeki yeşili pempe yapabilirmiyim?? sen güzel bi arısın :D

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
kasta ericson logo nasıl yapmışlar bende bilmiyorum vektörel ama bana yurt dışından geldi corele geliyor ama degradeler kayık geliyor bunu nasıl yapmışlar halen çözemedim gelde çık işin içinden

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
kasta ericson logo nasıl yapmışlar bende bilmiyorum vektörel ama bana yurt dışından geldi corele geliyor ama degradeler kayık geliyor bunu nasıl yapmışlar halen çözemedim gelde çık işin içinden

:) evet illustatorda tekrar o dosya açtım ve merak içim Clipping Masktan çıkartım ve ne gördum tüm gradientler bence Photoshop programlarda yapılmış... daha sonra illusatratore taşınmışlar...

bu senin logo:D

xxxgy1.jpg

eğer sen renk tonu değiştirmek istiyorsun, pembe yapıcağım diyordun, o zaman photoshopra o logo aç, pen tool ile dikkatli seç Hue/Saturatiyon modu kullan. daha sonra Tiff kaydet. Neden çalışma Corelde yapıyorsun hala anlamadım... Logonun renk tonu değiştirdiktan sonra tekrar İllustratore taşı o zaman gradient rengi bozulmaz...

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
çok saol kasta ama corelede çagırdım vektörel geldi biraz degradeler kayık geldi ama vektörel geldi eger corele nasıl geldi eger photoshpta yapıldıya teşekkürler tekrar corel x4 e çagır kasta göreceksin vektör geliyor taşekkürler güsel arım balım arkadaşım :D