Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Resimdeki fontu bulabilirmsnz

ajans ata

🌱Yeni Üye🌱
Ben bulamıorm :( fontun isminide bilmiorm kendi fontlarımın arasından bakdm yok, yardımlarınızı rica ediorm

Benzer konular

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Ben bulamıorm :( fontun isminide bilmiorm kendi fontlarımın arasından bakdm yok, yardımlarınızı rica ediorm

Yardım talebinde bulunduğunuz yer CorelDRAW, ama sizde font sorunu var, Daha çok yanlış yerde arama sorununuz var,
konu yeri https://www.grafikerler.net/font-istek-font-yardim-t38630-yenimesaj.html olmalı,

Bakınız;
Forum Kuralları
33 - Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde silinir! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.

34 - Kurallara uymayan ya da gönderdikleri mesajlar ile forum düzenine zarar verdikleri düşünülen üyeler yöneticiler tarafından sistemden uzaklaştırılırlar. Bu gibi durumlarda yöneticilerin üyeleri uyarması ya da bilgilendirmesi gibi bir durumun söz konusu olmadığını üyeler kabul etmiş sayılırlar.