Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Resmi Bu Şekilde Nasıl Birleştirebilirim ??

Espinoza

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Arkadaşlar Ben Aranıza Yeni Katıldım Bir Kapak Fotoğrafı Yapıcaktım Kendime Ama Düz Sade Olmasın Diye

Bu Şekilde Birleştirmek İstiyorum Anlatabilecek Veya Daha Önce Anlatıldıysa Video Yada Resimli Anlatım Şeklinde Anlatırsanız Beni Çok Sevindirirsiniz :D:
1234091_252512431540227_1165753569_n.jpg

Benzer konular

grafikon

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir çok yolu var. Photoshopta futbol'a yada oyuncular'a uygun bir zemin bulman gerek. Daha sonra o oyuncuların hepsini teker teker dekupe yaparak bulduğun zemine koyabilirsin. Yada 3 ünü yan yana koyup kenarlarını yumuşatarak birleştirme yapabilirsin yani eraser tool un en yumuşağı ile yanlarından geçip birleştirebilirsin tavsiyem değildir.

Espinoza

🌱Yeni Üye🌱
Bir çok yolu var. Photoshopta futbol'a yada oyuncular'a uygun bir zemin bulman gerek. Daha sonra o oyuncuların hepsini teker teker dekupe yaparak bulduğun zemine koyabilirsin. Yada 3 ünü yan yana koyup kenarlarını yumuşatarak birleştirme yapabilirsin yani eraser tool un en yumuşağı ile yanlarından geçip birleştirebilirsin tavsiyem değildir.
Sanada Teşekkür Ederim Cevap Yazdığın İçin Ama Bu İşlere Yeni Başladığım İçin Pek Bişey Anlayamadım Açıkçası :D