Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Revolta montaj örneği

Grafimaniacs

🌱Yeni Üye🌱
Arkaşlar iyi günler. Benim revolta montajı ile ilgili sorunum var. revolta montajı için internette arama yaptım ama istediğim montaj bilgisine bir türlü ulaşamadım. Revolta montajını bana basit bir grafikler anlatırmısınız veya daha önce yaptığınız revolta montajı örneği gösterebilirmisiniz? mesela 2x2, 4x4 ,8x8 vb. Şimdiden teşekkür ederim.

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆
Merhaba

2 çeşit Revolta vardır
Makas - Makas Revolta
Etek - Makas Revolta

Makas Makas Revolta Sağda ön solda arka olarak yapılan çalışma
Etek - Makas Revolta ise yukarıda ön aşağıda arka illa ön yada arka yukarıda yada aşağıda olacak diye bir şey yok. isteğinize göre
linkte
makas -makas revolta örneği görebilirsiniz.

link: 1x1 | 2x2 | 4x4

Arkaşlar iyi günler. Benim revolta montajı ile ilgili sorunum var. revolta montajı için internette arama yaptım ama istediğim montaj bilgisine bir türlü ulaşamadım. Revolta montajını bana basit bir grafikler anlatırmısınız veya daha önce yaptığınız revolta montajı örneği gösterebilirmisiniz? mesela 2x2, 4x4 ,8x8 vb. Şimdiden teşekkür ederim.

bygrafikir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hocam öncelikle çok güzel bir paylaşım emeğinize sağlık. Yalnız, ufak bi eksiklik var. Montaj da sayfaların yönlerini de OK ile belirtirseniz daha açıklayıcı olabilir. Bu şekilde matbaa ve montaj konusunda deneyimli olmayan arkadaşların kafaları karışmayabilir.Örnek olarak ekte gönderiyorum. Saygılarımla... Elinize sağlık

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆
Tekrardan Merhaba
evet haklısınız o gün çok hızlı şekilde hazırlayıp arkadaşa yardımcı olmak istedim.
linkte tekrardan görsel olarak hazırladığım çalışmalardan bilmeyenler için açıklayıcı olacağını düşünüyorum.

Kartvizit Revolta

https://yadi.sk/i/v-QWFzCVrqEs4

el ilanı Revolta

https://yadi.sk/i/S_erA6OurqEtX

Grafimaniacs

🌱Yeni Üye🌱
Zaman ayırıp ilgilendiğin için teşekkür ederim kardeşim