Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Roland GX-34 Satılık Plotter - Türkiye Geneli

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Roland GX-34 Satılık Plotter

Marka / Model: Roland GX-34

Fiyat: 3.250,00

Teslimat: Kargo Dahil

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Arkadaşlar Roland GX-34 plotterim var, satmak istiyorum, küçük bir ilçede ve evde kullandım bu makinayı, fazla kullanmadım, tertemiz ve hep örtünün altındaydı. Sadece plotteri ve ona bağlı aksesuarları satmak istiyorum(folyo yok), makinada sorun yok, makinanın fotosunu çekip gönderebiliriz. 3.250,000 TL istiyoruz, “ Mardin, Mazıdağı ilçesinde ikamet etmekteyiz, almak isteyen arkadaşlar varsa arayabilirler...

E-posta: hamdullah_tiken@hotmail.com

Telefon: 0535 883 28 35

Benzer konular

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Roland GX-24 Plotter

Selamün Aleyküm,
Arkadaşlar konu günceldir, fiyatı indiriyorum, 2.700,00 TL(ikibin yediyüz TL)
Cihaz hakkında biraz detaylı bilgi vereyim : Plotter çok az ve temiz kullanılmış, hala orijinal bıçağı üstünde, ev ortamında kullanılmış, cihaz tozlanmasın diye üzeri örtülüdür, üzerinde yedek halı ve 3-4 yedek bıçağı mevcuttur, isteyen çalışır halde videosunu gönderebiliriz. Telefon : 0535 883 28 35