Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

"Rüya Güzellik Salonu" 2 adet logo çalışması

mustm

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
rüya güzellik salonuna yapılmış 2 adet logo sizce hangisi ?

Uploaded with ImageShack.us

Benzer konular

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
rüya güzellik salonuna yapılmış 2 adet logo sizce hangisi ?

Uploaded with ImageShack.us

Bende soldakini beğendim a nın ucunu g nin ucuyla birleştirip bir bütünlük oluşturup rüya yazısını kızın başında bir tac formu gibi düşünebilirsiniz nacizane önerim tabi.Sağdaki çalışma biraz karışık geldi bana
Elinize emeğinize sağlık..

mustm

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bende soldakini beğendim a nın ucunu g nin ucuyla birleştirip bir bütünlük oluşturup rüya yazısını kızın başında bir tac formu gibi düşünebilirsiniz nacizane önerim tabi.Sağdaki çalışma biraz karışık geldi bana
Elinize emeğinize sağlık..

teşşekkürler denedik ama çok karışık oldu fikrin tekrardan sağol

YüCCeL1

🌱Yeni Üye🌱
cokk karışık bir logo dizayn etmişsin ben derimkiilklogo yu al önce insan figürünü çıkart bir köşeye koy sonra tipografiye gec güzel font grubunu oluştur ve yan kısımına ekle sadeve hoşbir logoçıkmış olacak butür olaylarda baskıda sıkıntı veya kurumsalkimlik çalışmalarında mükemmel derecede sıkıntılar cıkmakta saygılarımla

yesil_dokunus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cokk karışık bir logo dizayn etmişsin ben derimkiilklogo yu al önce insan figürünü çıkart bir köşeye koy sonra tipografiye gec güzel font grubunu oluştur ve yan kısımına ekle sadeve hoşbir logoçıkmış olacak butür olaylarda baskıda sıkıntı veya kurumsalkimlik çalışmalarında mükemmel derecede sıkıntılar cıkmakta saygılarımla

arkadaşa katılıyorum !

blackslope

🏅Acemi Tasarımcı🏅
soldaki çalışmayı beğendim kız çok hoş durmuş

oreiro

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben 2.sini beğendim ama rüya yazısı pembe diğer yazı siyah olsa daha güzel olurdu sanki