Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sa. arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım

gonzale_s

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben bu sene kırşehir mucur grafik tasarım bölümünü kazandım inş okucam
ama babam ne iş yapar iş nasıl bulursun kaygısı var benimde onun yüzünden böyle kaygılarım oluştu yardım cı olursanız sevinirim yani iki yıllık bitirince iş bulabilme ihtimalim yüksekmidir bide bilgisayar programlama mı iyi grafik tasarımmı acaba yanıtlarsanız sevinirim
biraz uzun oldu kusura bakmayın saygılar

Benzer konular

redeath333

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hoşgeldin ;)
Bence sen şimdi okulunu düşün,iş bulmayı sonru düşünürsün..
Başarılar dilerim..

gonzale_s

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hoş bulduk teşekkürler
dersler zormu acaba yani tecrübeli olarak en çok neye veya hangi derse yoğunlaşmalıyım pleasa

nosradamus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşım aramıza hoşgeldin, redeath333 dediği gibi ilk önce okulunu düşün, işi sonra düşünürsün, sektör en geniş alanını içinde barındıran bir sektör, işsiz kalacağını pek düşünmüyorum, kendini geliştir yeter.
Programlama ve grafik tasarım farklı bölümlerdir, ama birbirlerine destek olan bölümlerdir. Programcılar bildiğimiz programların dışında web tasarımı yapabilecek eğitimide alırlar, grafiker tasarımında da web tasarımı önemli bir daldır. Şu veya bu bölüm daha iyidir diyemez kimse. Hangisine daha yatkınsan o bölümü düşün.
Tekrar hoşgeldin aramıza, kolay gelsin.

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
hoşgelmişsin dostum.Olay sen de bitiyor pc in ve programların varsa durma üret hayal et.O zaman babanın da endişesi kalmaz senin de ;)
Sonuçta bizimki freelance de çalışılabilen bi iş dalı.Yolun açık ;)

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Güzel bir bölüm seçtin hiç kaygılanma bence :)

Aramıza hoşgeldin...

parantez

♾️Grafik Gurusu♾️
hoşgeldin kardeş. ölç, biç, tart sen hangisinde başarılı olabileceksen ona karar ver.:angel::angel::smile:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
hoş bulduk teşekkürler
dersler zormu acaba yani tecrübeli olarak en çok neye veya hangi derse yoğunlaşmalıyım pleasa
Derslerin zorluğu kişisine göre değişir.Eğer severek, isteyerek yapıyorsan zor gelmeyecektir aksine nasıl geçtiğini anlamazsın bile.İlk olarak çizime ağırlık vermen gerekiyor bol bol çiz.Kağıdı kalemi eline al elipsler düz çizgiler çiz düzelene kadar çizmeye devam et.Elin boş durmasın sürekli karala.Açıktan koyuya geçişler yap.Bunları zaten hocaların yaptıracaktır ama sen bir adım önde başla şimdiden yapmaya çalış önüne birşeyler alıp çizmeye çalış vs vs.Hayal gücünü artıracak şeyler incele,izle.
Başarılar diliyorum inşallah istediğin gibi olur herşey,aramıza hoşgeldin.

gonzale_s

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hepinize çok teşekkür ediyorum arkadaşlar bilgileriniz için sağolun anlaşılan iş gene bizde bitiyor çok çalışmamız lazım çokk :) saygılar iyi akşamlar

koksalmurat

Acemi Tasarımcı
Merhaba Gonzales öncelikle hoş geldin.Sana okuyacağın okul ve bölüm hakkında bilgi vermek istiyorum.Ben kazandığın bölümde 2.sınıftayım.Bölüm gecen sene ek kontenjan da acıldı.Haliyle yeni açılan bir bölüm olması nedeniyle hocalarda gec geldi.bundan dolayı ilk öğrenciler olarak sıkıntı cektik.Ama aradaki açığı kapattığımıza inanıyorum.Bu bölümde önemli olan senin okulda ne öğrendiğin değil.Okulda sana yüzeysel bilgiler verilir gerisi sana kalmış birsey.Sürekli düşünmen gerekn bir bölüm.Proğramları iyi öğrenmen gerekiyor.Okulda ağırlıklı photoshop ve freehandmx proğramlarında çalısıyoruz.Yani demem o ki şimdiden proğramlara baksan ii edersin.