Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sade Kartvizit Calışmam

WeSLey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
download-turk.com
8925.jpg

Biraz Fazla Sade Olmuş Ama Olsun Bölede idare eder sizce hangisi zeminli olanmı zeminsizmi akşam patron seccek sizde secermisiniz

Benzer konular

BaranK

🏅Acemi Tasarımcı🏅
8925.jpg

Biraz Fazla Sade Olmuş Ama Olsun Bölede idare eder sizce hangisi zeminli olanmı zeminsizmi akşam patron seccek sizde secermisiniz

Gözüme çarpan birkaç kusuru söylemek istiyorum.
1- Adres fontu arial yerine adobe'nin kendi fontları kullanılırsa çok güzel olur.
2- Yine adres fontunun puntosunu baya düşürmen gerek. 7,5pt standart bir kartvizit için idealdir.
3-Logoyu sağ üst köşeye 5mm olacak şekilde boşluk brakıp yerleştirirsen bi de şirketin adını yazarsan hoş durur.
4-Şirket sahiplerinin isimlerinin en ortada durması lazım.

Bunları göze alırsak yeniden tasarlaman gerekli diyebiliriz.
Tasarımda İllustrator'u kullanmanı tercih ediyorum.

Kolay gelsin.

WeSLey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
download-turk.com
Gözüme çarpan birkaç kusuru söylemek istiyorum.
1- Adres fontu arial yerine adobe'nin kendi fontları kullanılırsa çok güzel olur.
2- Yine adres fontunun puntosunu baya düşürmen gerek. 7,5pt standart bir kartvizit için idealdir.
3-Logoyu sağ üst köşeye 5mm olacak şekilde boşluk brakıp yerleştirirsen bi de şirketin adını yazarsan hoş durur.
4-Şirket sahiplerinin isimlerinin en ortada durması lazım.

Bunları göze alırsak yeniden tasarlaman gerekli diyebiliriz.
Tasarımda İllustrator'u kullanmanı tercih ediyorum.

Kolay gelsin.

Öncelikle Yorum için Tşkürler Yorumun Sayesinde Başka Yapınca Yorumları Kaydeye Alıyorum Daha Güze lİş Cıkıyo Cizimi Corelde Yapıyorum Çünkü Çalışdıgımız Klişeciler Felan Corel Kullanıyo Kartvizitide Bidaha Cizmem Cünkü Ordan Cıkdım