Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Samsun Çarşı 2008 ''Bir İmsakiye de Benden...''

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
Bu imsakiye basıldı ve müşteriye ulaşır ulaşmaz teşekkür edilmek üzere arandım.. mutluluk verici :angel:

arimsakiye45wj4.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
teşekkür edilecek kadar var yani ;) sade, güzel ve gözü yormayan bir çalışma olmuş. tebrikler.

yeşim (")

🌟Usta Tasarımcı🌟
bencede çok hoş.tebrikler. werdiğin emeğe karşılık tebrik almak ne kadar güzel deilmi ¿? :)

(",)

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com

firlama35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalışma çok hoş herkese katılıyorum... Ama samsun çarşı ve istanbul? Bağlantıyı kuramadım. Yinede elinize sağlık

bjkarena

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Klasikleşmiş imsakiyelerden kurtuluyoruz yavaş yavaş ellerin dert görmesin çok güzel :)

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
Çalışma çok hoş herkese katılıyorum... Ama samsun çarşı ve istanbul? Bağlantıyı kuramadım. Yinede elinize sağlık

Ramazan diyilince istanbul ve o harikulade manevi atmosferi gelmez mi akıllara.. belki de ramazan ayının en güzel duygularla yaşandığı yerdir istanbul.. bu yüzden kullanıldı. gün batımında bir kız kulesi ve iftar topunun sesini bekleyen insanlar.. hazzıma ortak oL :D

Herkese Yorumlarından dolayı teşekkür ederim ;)

graphicer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eline sağlık arkadasım çok hoş bir çalışma.

cesurmeneli

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel çalışma, fakat kız kulsi yerine sultanahmeti kullansan geleneksel çizgiden çıkmamış olursun bana gore. emeğine sağlık.:)

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
güzel çalışma, fakat kız kulsi yerine sultanahmeti kullansan geleneksel çizgiden çıkmamış olursun bana gore. emeğine sağlık.:)

Geleneksel çizgi mi ? Düz çizgileri pek sevmediğim için kullanmamış olabilirim :D ve ayrıca imsakiyelerde illaa da camii olacak diye bir kaide yok kanımca. Biraz sıradışılıktan kimse zarar görmez öyle değil mi :))

Teşekkür ederim yorumlar için...

catman

🌱Yeni Üye🌱
valla tebrikler cok sade ve bi o kadarda dikkat cekici bir calisma olmus profesyonelce ellerine yüreğine sağlik...

catman

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
bende neden kızkulesi diycektim sen düşünce ve uygulama sebebini açıklamışsın, eline sağlık gayet güzel bi çalışma maviyle cok ferah olmuş:)

Arno

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok güzel çalışma olmuş tebrikler..

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
valla tebrikler cok sade ve bi o kadarda dikkat cekici bir calisma olmus profesyonelce ellerine yüreğine sağlik...

catman

bende neden kızkulesi diycektim sen düşünce ve uygulama sebebini açıklamışsın, eline sağlık gayet güzel bi çalışma maviyle cok ferah olmuş:)

çok güzel çalışma olmuş tebrikler..

Değerli yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim arkadaşlar :wink:

ozkan_artas

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.ozkanartas.com
görsel olarak güzel bir çalışma..ama ben samsun ve kız kulesı arasındakı alakayı bir türlü kuramadım...

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ramazan diyilince istanbul ve o harikulade manevi atmosferi gelmez mi akıllara.. belki de ramazan ayının en güzel duygularla yaşandığı yerdir istanbul.. bu yüzden kullanıldı. gün batımında bir kız kulesi ve iftar topunun sesini bekleyen insanlar.. hazzıma ortak oL :D

Herkese Yorumlarından dolayı teşekkür ederim ;)

bir samsunlu olarak çeske katilebilsem istanbulda ramazanin en güzel duygularla yasandigina, istanbulda ramazan olup olmadigini bile anlayamayoruz. kucük yerlerdeki ramazanin tadi bir başkadir. yaptigimiz hersey bir reklamdir. imsakiye samsunun sa bu samsunun reklamidir bence o kadar güzel bir yerki samsun, limandan cekilmis bir gün batimi karadenizin essiz güzelligi ile birmesince mükemmel bir zemin olurdu. bu ilk aklima gelen, daha çok malzeme cikar samsundan, çeske insanlarin aklina hep istanbulun görünen yüzü gelmese, birde arka sokaklari varki istanbulun hiç görmek istemessiniz.... bulundugumuz yerin degerlerine sahip ciksak ne güzel olurdu.....

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel çalışma eline sağlık...alışılagelmişin dışında bi imsakiye olmuş...kız kulesine takılmıştım ama baktım açıklamanı yapmışsın...ramazanda insanın aklına sadece kız kulesi gelmez ama farklı bi yaklaşım...neden olmasın denecek kadar çizgi dışı...samsun çarşı beğendikten sonra bizede sadece eline sağlık demek düşer...kolay gele arkadaşım...:):):)

sanada cevap vermeden geçemedi burhandmr, haklısın samsunumuz gerçekten çok güzeldir...belki reklam konusunda kendini geliştirememiş ama görülmeye değr gerteçtende incisidir karadenizin...bi dahaki sene inşallah samsun lu bi çalışma yapar arkadaşımız bizde sizlerde görmüş olursunuz güzeliğimizi...sanada kolay gelsin bu arada...