Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Satılık Konika Baskı Makinası - Türkiye Geneli

bergman25

🌱Yeni Üye🌱
Satılık Konika Baskı Makinası

Marka / Model: Design

Fiyat:

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Dijital baskı makinamı iş değişikliğinden dolayı satıyorum.
Makina 320 lik 4 kafa konika 512 14 pl. makinanın her aksamı tertemiz. makina 2 yaşında ama sıfır denecek kadar temiz. baskı kalitesi ve hızı çok ideal. orijinal photo print rip programı. orijinal toyo boya kullandım kafalar tertemiz. siyah kafa yeni takıldı. ısıtıcılar fanlar canavar gibi. kullanım çok kolay ve pratik. her türlü destek verilecektir. makinayla ilgilenen arkadaşlar bana ulaşsınlar. fotoğraf ve baskı örnekleri ilgilenen arkadaşlara mail ve kargoyla gönderilir.

saygılar camiaya klay gelsin

E-posta: alfareklam@hotmail.com.tr

Telefon: 0545 522 85 65

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

bergman25

🌱Yeni Üye🌱
Satılık 2. el tertemiz Konica 512 14 pl Baskı kafası - Türkiye Geneli

Satılık 2. el tertemiz Konica 512 14 pl Baskı kafası

Marka / Model: Konica 512 14 pl dijital baskı kafası

Fiyat: 700 dolar

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Arkadaşlar elimde fazladan bulunan 4 adet konica 512 14 pl baskı kafalarını satıyorum. kafalar tertemiz sıfır ayarındadır. Hiçbir sorun ve problem yoktur. iş değişikliğinden dolayı satıyorum. ilgilenen arkadaşlar olursa yardımcı olurum. Bu fırsat kaçmaz. ilgilenen arkadaşlar alttaki telefon ve e postadan irtibata geçebilirler. Alıcı arkadaşa şimdiden hayırlı olsun. not: dört kafa birden satılacaktır. tek tek satış yoktur.

E-posta: ariajans@hotmail.com

Telefon: 0545 522 85 65

bergman25

🌱Yeni Üye🌱
ilgilenen arkadaş ya da yardımcı olabilecek arkadaş yok mu?