Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Serbest Afiş Çalışmam

you-sufe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
MelikŞah Üniversitesinden bir arkadaşım isteği üzerine yaptığım bir çalışma yorumlarınızı bekliyorum...

afi5.jpg

Selamet L..

Benzer konular

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Sizin de bahsettiğiniz üzere, serbest bir çalışma olmuş. Ama biraz "fazla serbest" gibi geldi bana. :)

Çok karışık ve göz yorucu bence (sanıyorum ki afişte kullanılması gereken bilgilerin fazlalığından kaynaklanıyor).
Biraz daha sadeleştirmeniz gerektiğini düşünüyorum.

Yine de emeğine sağlık arkadaşım. Daha iyilerine inşallah. Kolay gelsin.

you-sufe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sizin de bahsettiğiniz üzere, serbest bir çalışma olmuş. Ama biraz "fazla serbest" gibi geldi bana. :)

Çok karışık ve göz yorucu bence (sanıyorum ki afişte kullanılması gereken bilgilerin fazlalığından kaynaklanıyor).
Biraz daha sadeleştirmeniz gerektiğini düşünüyorum.

Yine de emeğine sağlık arkadaşım. Daha iyilerine inşallah. Kolay gelsin.

Aynen bahsettiğiniz gibi kullanılması gerekenlerin hepsini kullanmam istendi resimler olmasaydı daha hoş durabilrdi dedim ama illaki olsun dediler :)

Yorumunuz için teşekkürler...

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
çok karışık olmuş.daha net ve anlaşılır olabilir diye düşünüyorum.çok fazla ok işaretine ve karşık fontlara gerek yok bence.biraz daha çalışmalısın.bakarken gözlerim yoruldu diyebilirim.kolay gelsin.

finfik

👑Efsanevi Grafiker👑
ben begendim, eline sağlık... Karışık olması insanların daha da yakından incelemesini sağlayacaktır. Sadece tarih biraz daha büyütülebilir....

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Aradaki bağlantı çizgilerine takıldım. Afişiniz hangi kesime hitap ediyor? Resim ve yazılar tamam da o çizgiler zaten kalabalık olan çalışmanızı biraz daha yormuyor mu?

İyi çalışmalar...

you-sufe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Aradaki bağlantı çizgilerine takıldım. Afişiniz hangi kesime hitap ediyor? Resim ve yazılar tamam da o çizgiler zaten kalabalık olan çalışmanızı biraz daha yormuyor mu?

İyi çalışmalar...

Ya onlarda hani resimlerle gün deki yapılcaklar arasında bir bağlantı oluştrmaya çalıştım bana hoş geldi o yüzden kullandım. Kullanacak kesimde Melikşah üniversitesi, gösterdim bu geziyi düzenleyen kişiye oda beğendiği için düzenlemedim eğer biraz daha üzerinde oynasaydım onları kaldırabilrdim.

Teşekkür ederim yorumunuz için, kolay gelsin..

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bana da çok karışık geldi.
Öne çıkarılmak istenen ne?
Bu sanırım bir tur afişi.
Ama bunu yazıların yarısını okuduktan anlıyoruz.Halbuki bunun bir tur afişi olduğunu daha ilk bakışta anlayabilmemiz lazımdı.

Daha sade çalışmalısınız bence.

you-sufe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Haklısınız hocam toy uz henüz :) tşk ederim yorumunz için.

rock_N

🌱Yeni Üye🌱
resimleri kaldırıp güzel bi arkaplan ile kçk bi resim koysan daha ii olurmuş bence...

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Haklısınız hocam toy uz henüz :) tşk ederim yorumunz için.

Öyle bir imada bulunmak gibi bir niyetim olmadı.Sizin de kendiniz bu şekilde görmeniz yanlış.

Burada amaç hataları görüp en aza indirgenmesini sağlamak.

Yiğidim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Üzgünüm afiş çok yorucu olmuş. Etkinliğin içeriğini, tarihini, yerini vb. bilgilerini birbirinden ayırman lazım. Fazla resim var ve çok küçükler. Tek bir görüntü daha sade ve etkili olurdu. Emeğine sağlık :)