Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ses yok. VA satırına attığım dosyaların sesi yok. :S Çok garip. Lütfen YARDIM.

MIY1988

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Selâmlar,
AMD X6 1090T, 6870 ekran kartı, 2x2 dual ram (4 GB) bir PC topladım ve orijinal Windows 7

EDIUS'ta eskiden formatı ne olur ise olsun timeline'a attıktan sonra ya da atmadan önce in out verir iken tüm dosyaların sesi olurdu. Şu an ise hiçbir dosyayı sesli çalıştıramıyorum.

Ne yapmam gerek ? EDIUS'u yeni kurdum ve kesinlikle karıştırmış değilim.Doğru satıra da atıyorum yani. VA (hem video hem audio) ama yok, yok. :( Ses yok.

Dosyaları zaten ses satırına atamıyoruz. Bari ses ile görüntüyü ayrı alalım dedik o da nafile. Hemen "engel" simgesi çıkyor. Atamıyoruz yani.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
selâmlar,
amd x6 1090t, 6870 ekran kartı, 2x2 dual ram (4 gb) bir pc topladım ve orijinal windows 7

edıus'ta eskiden formatı ne olur ise olsun timeline'a attıktan sonra ya da atmadan önce in out verir iken tüm dosyaların sesi olurdu. şu an ise hiçbir dosyayı sesli çalıştıramıyorum.

Ne yapmam gerek ? Edıus'u yeni kurdum ve kesinlikle karıştırmış değilim.doğru satıra da atıyorum yani. Va (hem video hem audio) ama yok, yok. :( ses yok.

Dosyaları zaten ses satırına atamıyoruz. Bari ses ile görüntüyü ayrı alalım dedik o da nafile. Hemen "engel" simgesi çıkyor. Atamıyoruz yani.

mehmet sen daha öncede buna benzer bir sorun yaşamışmıydın doğru mu hatırlıyorum

MIY1988

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Abi selâmlar,saygılar.

Ben de hafızamı zorlamaya çalıştım, yetmedi profilime baktım ama yok:

https://www.grafikerler.net/arama/sonuc/5791867

Bir arkadaşın benzer sorununu çok net hatırlıyorum ama hangi arkadaştı ve hangi forumdu çıkaramadım. :)

Bu arada mov ve m2ts formatlı dosyalarımın timeline'da kasmasının sebebi SSD disk yapmamammış. Şu an diskim Caviar Black (WD) 500 GB

izler_

🌱Yeni Üye🌱
Bildiğim kadarıyla...Şöyle bir garipliği var ediusun...V kanalına Videoyu attıktan sonra VA kanalına atarsan ses gidiyor.Direkt VA kanalına atmadıysan sorunun bu olabilir....

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
bildiğim kadarıyla...şöyle bir garipliği var ediusun...v kanalına videoyu attıktan sonra va kanalına atarsan ses gidiyor.direkt va kanalına atmadıysan sorunun bu olabilir....

evet aynen öyle ediusun bu garipliği var :))