Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sevimli köpek ve kedicikler :)

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar dün çektiğin birkaç resmi sizlerle paylaşmak istedim fotoğraf çekimi açısından çok güzel diil ama çok sevimliler sizlerin de görmesini istedim. :wink:

dsc0652m.jpg

dsc0649i.jpg

dsc0648u.jpg

Benzer konular

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
Burcu son hızla fotoğraf çekmeye devam ediyor :) tabiki dikkatsizliğide devam etmekte... Biliyorumki acelesi vardı bu kareleri çekerken onun için fazla yorum yapmayım :) ama böylesi güzel modelleri buluncada acele etmemekte yarar var. Özellikle van kedisi ve köpek harika model olduklarını hemende göstermişler. Burada asıl dikkat edilmesi gereken husus modelin mümkün olduğunca karşısından çekip fotoğrafa derinlik vermek ve böylelikle modeli ön plana çıkartabilmek. Sadece konuyu model olarak almamak gerekir ön ve arka planıda düşünmeliyiz.
Burcu kusura bakmazsan bir fotoğrafımla açıklamak isterim bu konuyu.

360888383452ca834cc4o.jpg

Emeğine sağlık, biliyorumki sen başarılısın ve güzel paylaşımlarınla bizleri büyüleyeceksin. Selamlarımla...

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim, evet acelem vardı ayar falan yapmadan direk çektim geçtim :( ama sende çok iyi biliyosun ki acele etmesem bile fazla bi ayarını bilmiyorum makinemin :)

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çok değerli bi kedi ama o kediyi sokakta bakıyolar dışarda gördüm bi adam vardı yanında sahibi galiba... Yani kısacası yolda karşılaştım bu cimcimelerle :D

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel hayvanlar, aceleyle çekmene rağmen iyi sayılır :)

delibadi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok değerli bi kedi ama o kediyi sokakta bakıyolar dışarda gördüm bi adam vardı yanında sahibi galiba... Yani kısacası yolda karşılaştım bu cimcimelerle :D

van kedisi istanbul da .demekki ekmekderdine düşmüş kıyamam ben ona ama çok sevimli

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar yorumlar için çok teşekkürler keşke acele etmeseydim ama bu karelerde böyle çıktı malesef bu seferlik böyle oldu ;)

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel kareler, paylaşım için teşekkür
ederim.Emeğine sağlık..:)

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
van kedisi ve köpeğe bayıldım canım okadar tatlıki:) ama 1. fotoğraf biraz karanlık geldi bana ışık sorunu var ama çok tatlı kediler :)

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
van kedisi ve köpeğe bayıldım canım okadar tatlıki ama 1. fotoğraf biraz karanlık geldi bana ışık sorunu var ama çok tatlı kediler

Canımcım fotoğrafların hiçbirinde ayar yapamadım zaten ondandır :) Yorumun için teşekkür ederilm...