Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sigara içilmez levhası ''arıyorum''

aca05700

🌱Yeni Üye🌱
Resimde görüldüğü gibi bir afiş hazırlamam gerekli fakat ordaki insan resmini bulamıyorum arkadaşlar (Ağzı ve akciğerleri kötü olmuş insan resmi). İlkokullar için aynen böyle bir tasarım yapmam lazım.

Vektörel olursa çok iyi olur, yardımlarınızı bekliyorum.

KT12.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

aca05700

🌱Yeni Üye🌱
[sıze="7"]konu güncelll :)
cevap bekliyorum :)[/sıze]

seluvenin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
t.me
bunu bulamazsın çünkü dikkat edersen vectörel bir çizim. yani bunu kim yapmışsa, netten küçük boyutunu bulup, Coreldrav ve ya AI ile vectörel hale getirip sonra büyütmüş. ve çalışmayı yapmış... bu yüzden bunu kendin yapacaksın :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yapmanız gereken adı üstünde sadece ''TASARIM''.

Zaten ayağa düşmüş bir çok kartvizit, afiş, poster, görsel tasarım, vektörelin yanında bırakın emeği ve hakkı ile yapılmış illustrasyon çalışması orjinalinde ve sahibinde kalsın. Siz kendiniz adına bir çizgi oluşturun çizebiliyorsanız çizin. Çizemiyorsanız insan fotoğrafları üzerinde belirli efekt ve layer parçalarını birleştirerek kendinize özgü bir ''TASARIM'' yapabilirsiniz.

aosmancrc

🌱Yeni Üye🌱
Yapmanız gereken adı üstünde sadece ''TASARIM''.

Zaten ayağa düşmüş bir çok kartvizit, afiş, poster, görsel tasarım, vektörelin yanında bırakın emeği ve hakkı ile yapılmış illustrasyon çalışması orjinalinde ve sahibinde kalsın. Siz kendiniz adına bir çizgi oluşturun çizebiliyorsanız çizin. Çizemiyorsanız insan fotoğrafları üzerinde belirli efekt ve layer parçalarını birleştirerek kendinize özgü bir ''TASARIM'' yapabilirsiniz.

Tebrik ederim.