Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Silk Road - Karim Rashid

X-TÜRK

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Daha önce kimse Süper demiş miydi :)

Süper..

Nuray Gülden

desperate içmimar
🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sizin zevkinize hitap etmedigi için olmamış diyosunuz zaten. şöyle bi cümle kurmuşsunuz : 'ŞİMDİ NEDEN OLMAMIŞ ONU ANLATAYIM. GÖRSELLİK, RENK, UYUM, ESTETİK, KULLANILAN MALZEMENİN KALİTESİ, KULLANIŞ KOLAYLILIĞI VE EMEK. BUNLARIN HEPSİ BİR ARAYA GELİRSE ZATEN STANDARTLARIN ÇOK ÜSTÜNDE BİR İŞ ÇIKMIŞ OLUR.' karim rashid'in her işinde zaten bu saydıklarınız var. Siz görmek istemiyo yada göremiyo olabilirsiniz veyahutta zevkinize hitap etmiyo olabilir. Ama aksini iddaa etmekte bi bakış açısıdır buna saygı duyarım ve öyle olmadıgını iddaa ederim saygı beklerim tıpkı konuyu açan arkadaşımız gibi :) ;)

çok güzel ifade etmişsiniz çok teşekkür ederim :)

Nuray Gülden

desperate içmimar
🏅Acemi Tasarımcı🏅
ne demek bir içmimar bir içmimarın her zaman yanındadır; zorunda olmamasına rağmen :smile::angel:

teşekkürler ama bu yanında olmaktan ziyade tasarımın iyisinden anlama olayı tamamen..güzeli görmeyi bilmemiz bizim için büyük bir lütuf :):angel::rofl:

egeozdmr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok teşekkürler :) Burada gerçekten severek paylaşımlar yapıyordum ama açıkçası bu bölüme beklenen ilgiyi bulamadım.bu yüzden uzun süredir paylaşım yapmıyorum:sleepy:

Öncelikle cevap verdiğiz için teşşekürler.

Benimde hayalim iç mimar olmak tabi sbs puanları yeterse 7.sınıf'a gidiyorum.Amacım sizin gibi ablalardan yada abilerden örnek alıp hayal gücümü geliştirmektir.

Bu yaşımda

Auto CAD - 3D Studio Max V.b şeyleri öğrenmeye çalışıyorum.

Gerçekten muhteşem Nuray abla diyim biraz samimi oldu ama :))

Muhteşem yapmışsınız.

Nuray Gülden

desperate içmimar
🏅Acemi Tasarımcı🏅
oooyy çok mutlu oldum ama bu projeyi ben yapmadım onu belirtiyimde bi :D Öğren valla o programları şimdi ben max öğrenmek için o kadar uğraşıyorum ki anlatamam :/ Ama şöylede bir şey var bu programları okula gelince zaten öğreneceksin.Bence senin içmimarlık bölümünü kazanana kadar yapman gereken şey gözlem yapmak,farkında olmak (çok derin bi kavram bu :) ) kendini sanatsal anlamda geliştirmek.Bu dediğim şeyler sadece iç mimari alanda değil sanatın diğer tüm dallarında geçerli.Merak ettiğin tüm soruları bana sorabilirsin severek cevaplarım :) sevgiler :)

bu arada benim iç mimarlığa geliş hikayem için buraya bi tık tık :)

Öncelikle cevap verdiğiz için teşşekürler.

Benimde hayalim iç mimar olmak tabi sbs puanları yeterse 7.sınıf'a gidiyorum.Amacım sizin gibi ablalardan yada abilerden örnek alıp hayal gücümü geliştirmektir.

Bu yaşımda

Auto CAD - 3D Studio Max V.b şeyleri öğrenmeye çalışıyorum.

Gerçekten muhteşem Nuray abla diyim biraz samimi oldu ama :))

Muhteşem yapmışsınız.

egeozdmr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Geliştirmeye çalışıyorum sitenize girdim okudum.
İnşallah sizin gibi olurum.

Mukadderat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok güzel ışıklandırmanın doğru kullanımı derinlik ve ferahlık ve gizem ve ve ve...Evet harika çalışmalar.

Yapanın ellerine sağlık, paylaştığınız için sizin de elinize sağlık, teşekkürler.