Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sinematik Geçiş Efektleri (1600'den fazla profesyonel geçiş efekti)

Ömer GÖKYAR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Katılım
24 Eyl 2008
Mesajlar
118
Tepkime puanı
1
Web sitesi
www.youtube.comBu videoda birçok dizide,klipte ve vlogda gördüğünüz zoom, parallax, glitch gibi +1600 geçiş efekti nasıl bilgisayarınıza kurup, çalıştıracağınızı göstereceğim.

Handy Seamless geçiş efektleri seyahat videolarından, vloglara; dizilerden, reklamlara kadar hayatımızın neredeyse her alanına girdi. Önceleri After Effects'e çıkan bu efektler yakın zamanda Premiere Pro için de hazırlanmaya başladı. Artık yalnızca Premiere Pro versiyonu çıkmaya başladığı için epey şanslıyız. Güncellemeler geldikçe efektler de çeşitleniyor. Bu sayede oldukça hızlı, estetik geçiş efektlerine sahip olabiliyoruz.

Handy Seamless geçiş efektlerinin nasıl kurulacağını 2 yolla anlattım. Kurulum aşamasını geçtikten sonra da asıl bizim için önemli olan nasıl kullanılacağı kısmına geçtim. Burada karşımıza çıkan birkaç engelden bahsettim. İlki media offline sorunuydu. Neyse ki, bana ve izleyicilerime sorunlar vız gelir. Bunu birlikte çözüp yolumuza devam ettikten sonra sizlere olası bazı problemleri ve çözüm yolları üstünde durdum.

https://www.youtube.com/watch?v=W0iupNFQKJw&feature=youtu.be

Videoyu izlemek için tıklayınız

Kanala abone olmak için tıklayınız

Sorularınızı forumda konu açarak ya da varsa ilgili video üzerinde de sorabilirsiniz.
 
Son düzenleme:

Benzer konular

Üst