Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Siyah Beyaz Konsept İç Mekan / 3D Sanal Gezinti

Volkan ATA

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
https://s14.directupload.net/file/d/2846/idsal5a5_swf.htm 3D SANAL GEZİNTİ

IO5No.jpg

JzpMT.jpg

ntDcr.jpg

Çalışma Bir Arkadaşımın İsteği Üzere Yapılmıştır, Toplam Süre Render Dahil 18 Saattir, Çalışmada Hazır Modeller Kullanılmıştır.

Mukadderat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ferah bir yaşama alanı. Paylaşım için teşekkürler.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hazır model kullanılmış olsa dahi başarılı bir düzenleme olmuş. Özellikle koltuğa bayıldım. Koltuk hazır modelse paylaşırsan sevinirim.

Kendi çalışmalarınızı görmek dileklerimle..

Volkan ATA

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Teşekkürler Yorumlarınız İçin,

zafer007

🌱Yeni Üye🌱
Volkan bey çalışmanız için tebrik ederim, gerçekten hoş. Eğer mahsuru yoksa bir sanal tur noktasının kaç görselle oluşturduğunuzu söyleyebilirmisiniz. Mesela tek nokta için örneğin bir odanın 2 adet 180 derecelik görseli yeterli oluyormu?

Volkan ATA

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Dostum Max de Tek Kare ile yapıyorsun bunu, Kameranın gerekli açıya getirip , ayarlardan 360 derecelik bir açı verip ( sphere ) seçip Renderinida 4000x2000 veya 3000x1200 gibi netten araştır istersen Gerekli programlada bu işi çözüp bitirirsin.

zafer007

🌱Yeni Üye🌱
Volkan bey kusuruma bakma çizim konusunda hiç bir bilgim yok. Mesela ben böyle bir sanal tur noktası için odanın her tarafını kayıpsız barındıracak şekilde 8 adet foto çekip birleştiriyorum. Burda siz de her tarafı görecek şekilde bir çizim mi yapıyorsunuz? Sorum saçmaysa şimdiden özür dilerim; fotoğrafçı kafasıyla anlamaya çalışıyorum olayı:)

Volkan ATA

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Dostum Maxde Sanal Tur İçin ewet 8 kareye gerek yok , Ama günlük fotoğraf çekimlerinde gerek var. Maxde Camera ayarlarını ayarlıyıp render aldığın taktırde, tek foto ile işi çözmüş oluyosun, nette araştırırsan daha iyi anlarsın kardeş,

https://www.youtube.com/watch?v=wb2r0xreFGo&feature=fvsr

zafer007

🌱Yeni Üye🌱
Kardeşim çok teşekkür ediyorum, güzel çalışmalarını, paylaşımlarını merakla beklicem, başarılar dilerim.