Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Siz değerlendirin..

fortunefarmer

🌱Yeni Üye🌱
İş verdiğim tasarım firmasından gelen son mail

..........................................................
Merhaba...

Dün gece grafikirlerimle yaşanan sorundan dolayı, size söz verdiğimiz işi halledemedik, buyüzden ötürü size karşı çok mahçubum, şuanda dışarda olduğum için ve bende kayıtlı cep numaranız bulanmadğı için size ulaşıp haber veremedim, kendi cep telefonlarımda şirkette kaldı dün gece, henüz şirkete geçemedim, kusura bakmayın tekrardan, bu mahçubiyetimizi telafi etmek amacıyla sizde kabul ederseniz, başka bir reklam işinizi ücretsiz olarak yapabiliriz.

İyi çalışmalar...

............................

bu firmanın teklifine sizin cevabınız ne olurdu.

Moderatör tarafında düzenlendi:

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
Aksilik işte numarınız yok telefonları ofiste kalmıs is yerinede gidememiş :) vay anasını :D
Nasıl bir firma olduklarını tarif etmişler resmen...
Geçmis olsun...
Benim cevabım hiç hoş olmazdı sanırım :)

Ayrıca; sitelerine göz attım ve su ibareler dikkatimi çekti:)
"2008 yılında şahıs firması olarak kurulduk. Başlangıçta dört ortak olarak yola çıkıldı, şu anda tek sahibi olarak ve çalışan personel sayısı olarak yirmi arkadaşız. Günümüz iş dünyasında kişisel yetenekler kadar ekip organizasyonlarının gücünün de farkındayız. Bu ikisinin birbirinin karşıtı değil tamamlayıcısı olduğunu düşündük."
20 çalışanları varmış sanırım bunlardan bir tanesi grafiker :)

Bu tarz bir mailde bana gelmişti ve kendilerini ne kadar basite indirgediklerini unutmama için maili açar açar tekrar okurum :) ve gülerim banada arkadaşım bu tarz kelek yapmıştı ve hala beklerim :) bugün yarın öğleden sonra dönüyorum ben sana der :)

Son düzenleme:

parantez

♾️Grafik Gurusu♾️
anlayışlı davranmanızı öneririm. eğer bu tür aksaklıklar tekrarlanırsa o zaman bağınızı koparın.:smile::smile::smile:

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
ne denirki :) söylenecek çok sey var ama susmak en iyisi :)

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu firmayı sanıırm grafikerler.net denbuldunuz bildiğim kadaryla freelance çalışan bir grup

VivaLaKinG

🌱Yeni Üye🌱
bir şans daha vermek lazım hiç bir kayıp olmaz bence...

elifex

🌟Usta Tasarımcı🌟
tek kelimeyle şaka gibi..

BeCh

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Böyle bişey benimde başıma gelmişdi lakin tek seferde herhangi bir söylemde bulunmadım bunu 4-5 kez tekrarladı sonra iletişimimi kestim, bence 1-2 kez daha şans verin hepimizin başına aksaklıklar geliyor...

FlashDeveloper

🏅Acemi Tasarımcı🏅
maili atan kişi efendi gibi açıklamış asarım keserim olmadı 2 gün daha bekle şeklinde bir tavır karşısında bende köpürürdüm ama karşımdaki adam olsun canımı istesin.İnandırıcı değil elbetteki bu kadar çok bahane ama gerçek olma ihtimali de yok değil..

mecan

🌱Yeni Üye🌱
hayatta her şey mümkün daha önce yaptığı işlere göre kıyaslama yapar ona göre karar veririrm.

myunder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
vay be nasıl bi esnafsa telefonularını işyeirnde bırakıp paşa paşa evine gelebiliyor...

Grzerasyon

🌱Yeni Üye🌱
Neden bir Ak-47 alıp o gidemediği şirketine sen gitmiyorsun.

fxmns

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bwn işi yaptırırdım adama sonrada derdim ki,
"Aksilik bu ya... size para gönderecektim fakat gecen gün yazlığa gittim, aksi şeytan işte bankamatiği yazlıkta unuttum. yaza nasipse yazlığa gideceğim o zaman size paranızı ve çalıştığımız işlerinde ücretini toptan öderim"
Not; anlayışınıza teşekkür ederim

:D

tasarim_izmir

🌱Yeni Üye🌱
yaptırdığınız işi ve ödemek üzere anlaştığınız ücreti duymadan birşey söylemek zor.

çünkü eğer ucuz diye bu firmayı tercih ettiyseniz, kesinlikle hak ettiğinizi söyleyebilirim. bence de büyük ihtimalle böyledir. çünkü işinden para kazanan, emeğinin karşılığını alanların hepsi adam gibi ciddi çalışır böyle lakayıt ve saçmasapan mesaj atmaz.

kusura bakmayın ama ne kadar ekmek, o kadar köfte.

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
bu firmayı sanıırm grafikerler.net denbuldunuz bildiğim kadaryla freelance çalışan bir grup

Mesaj sayınıza baktım 800 den fazla mesajınız var, birde mesajınıza baktım, grafikerler.net sitesine karşı bir aşağılama, küçümseme var gibi. Yanlış anlıyor olabilirim. Yanlış anlıyorsam düzeltmenizi rica edeceğim. grafikerler.net den buldunuz derken ne demek istediniz? 800 Adet mesajınız var ama, gerçekten anlayamadım.

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
Mesaj sayınıza baktım 800 den fazla mesajınız var, birde mesajınıza baktım, grafikerler.net sitesine karşı bir aşağılama, küçümseme var gibi. Yanlış anlıyor olabilirim. Yanlış anlıyorsam düzeltmenizi rica edeceğim. grafikerler.net den buldunuz derken ne demek istediniz? 800 Adet mesajınız var ama, gerçekten anlayamadım.

böyle bir şey kesinlikle söz konusu değil, yalnış anlaşıldıysam kusura bakmayın. grafikerler.net üzerinden birçok eleman ve iş buldum hatta şuan firmamızda çalışan elemanların birçoğunu grafikerler.net aracılığı ile bulduk diyebilirim. mesajımda firmayı yalnış hatırlıyor olabileceğimi göz önünde bulundururak böyle bir açıklama yaptım çünkü grafikler.net de bu firmanın bir ilanını görmüştüm daha önce mesajı atan üyenin bunu doğrulaması açısından söylediğim birşeydi. eğer yalnış anlaşıldıysa grafiklerler.net ailesinden özür dilerim.

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
18.02.2011 - 09.08.2009 = 558 gün (1 yıl; 6 ay; 1 hafta; 2 gün) :D