Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sosyal medya ajansında staj imkanı - İstanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tufekciler

🌱Yeni Üye🌱
Sosyal medya ajansında staj imkanı

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Şehir: İstanbul, Beşiktaş

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: sosyal medya ajansımızda yetiştirilmek üzere genel internet tecrübesine sahip, sosyal medyayı takip eden (facebook, twitter) adobe photoshop kullanımı olan (orta) eğlenceli ve süper manzaralı ofisimizde genç bayan stajer arıyoruz.

Açık lise okuyanlar ve haftanın 5 günü mesai yapabilecek arkadaşlar tercih edilecektir. Ofisimizde başka stajer arkadaşlar vardır.

(stajyer maaşından fazla verilecektir.)

E-posta: emre@admineral.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

tufekciler

🌱Yeni Üye🌱
tekrar merhaba arkadaşlar,

Bir çok arkadaşımız cv göndermiş fakat bünyemizde sosyal medya uzmanı, grafiker ve pazarlama üzerine çalışan arkadaşlarımız zaten var.

Lütfen öncelikle haftanın 5 günü çalışabilecek ve sosyal medya, internet reklamcılığı hakkında yetiştirilmek üzere genç bayan stajer arkadaş arıyoruz. 3 günlük çalışmalar malesef verimli olmuyor.

Daha önce grafikerler.net uzerinden uzun süredir yanımızda çalışan stajer arkadaşlarımız var.

İlginize teşekkürler

Seda YILMAZ

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,
Hiç iş tecrübem yok. Kendimi geliştirmek istiyorum. Ps,Ai,Cdr programlarını orta derecede kullanabiliyorum.

ozdemrgamze

🌱Yeni Üye🌱
başvuru

merhaba. ben maöl'de okuyorum hafta sonları okulumuz oluyor ama okulda aldığımız eğitim örgün öğretimde okuyanlara göre yetersiz. 11. sınıfım. ps ve ai görüyoruz ama çok iyi değilim. Hatta bilgisiz sayılırım :) kendmi geliştirmek istiyorum. çabuk kavrarım kendime güveniyorum. haftanın 5 günü çalışmak istiyorum. 20 yaşındayım ve esenlerde oturuyorum. umarım geri dönüş yaparsınız. şimdiden teşekkürler :)

tufekciler

🌱Yeni Üye🌱
merhaba. ben maöl'de okuyorum hafta sonları okulumuz oluyor ama okulda aldığımız eğitim örgün öğretimde okuyanlara göre yetersiz. 11. sınıfım. ps ve ai görüyoruz ama çok iyi değilim. Hatta bilgisiz sayılırım :) kendmi geliştirmek istiyorum. çabuk kavrarım kendime güveniyorum. haftanın 5 günü çalışmak istiyorum. 20 yaşındayım ve esenlerde oturuyorum. umarım geri dönüş yaparsınız. şimdiden teşekkürler :)

emre@admineral.com adresine bilgilerinizi gönderin lütfen.

teşekkürler

aleynkya

🌱Yeni Üye🌱
Grafik stajyer

Firmanızın sitede yer alan ilanınızı inceledim. İlgi alanlarımın olması ve kariyerime bu alanlarda yön vermek istediğim için ilanınızda yer alan Grafiker stajyer öğrenci pozisyonuna başvurmak istiyorum. Bu pozisyonun hala lise eğitimimde almış olduğum bilgilere, yeteneklerime, becerilerime ve deneyimlerime uygun olduğunu düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...