Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sublimasyon baskı

bybahadir

🌱Yeni Üye🌱
ufacık bır tavsıye

Bakın arkadaslar.Süblime işine şişlide serimak firmasında görüp öyle başlamanızı tavsiye ederim.Gerçekten olumlu sonuçlarla karşılaşacaksınız.Ve bütün sarf malzemelrini bulabileceğiniz bir yer.Fiyatları ve kalitesi süper gidin görün derim.Yardımcı olacaklardır.

transferbaskı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım o söylediğin firma serigrafi üzerine çalışmakta.....websitesi öyle yani...gel ben sana 1100 tl ye combo vereyim.

develiden

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Selam arkadaşlar.
sublimasyon baskının dayanıklılık süresi hakkında bilgi verirseniz menun olurum.Yani yıkamalarda ne kadar dayanıklı olur.

develiden

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Selam kardeş
sublimasyon hakkında biraz bilgi verirsen menun oluruz,saygılar.

hakan39hakan

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım ben süplimasyon imalatçıısıyım benden sana tavsiyem nasıl bir işile ilgiileniyorsun bilmiyorum ama epson bu işte çok kalitedir bilgin olsun

ismail başol

🌱Yeni Üye🌱
bende de epson r 1800 var yedek parça açısından sıkıntı çekiyoruz yardımcı olursanız sevinirim özellikle acil baskı kafası arıyorum

createman

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar benim maviyle ilgili bi sorunum var epson R1400 var çalıştığım yerde ben işe başlamadan önce kurulum yapılmış 2 senedir sorunsuz kullanılıyormuş ben işe başladıkdan iki gün sonra bilgisayar arızası oldu ve bilgisayar servise gitti format atılmış serviste ve doğal olarak yazıcı monitör ve corel de ayarlar gitmiş. Yazıcıyı aldığımız firma uzaktan masa üstü bağlantısı ile ayarları yaptı ama bir türlü maviyi alamıyoruz blue 255 rgb yapılan eski çalışmalar siyaha yakın ve diğer mavileri de denedik cmyk mavisi olarak cıktı veriyor ve işin kötü tarafı bizim bütün müşterilerimizin logolarında mavi var bazen siyahda da problem oluyor artanium profili yüklü ankaradan söylenene göre ayarlarda bi sıkıntı yok boyalarımız ots. metal üzerine baskı yapıyoruz mavi olayını çözmek için bir aydır uğraşıyoruz pek bir ilerleme kaydedemedik bu konuda bilgi verebilcek arkadaş varsa şimdiden tşk.ederim

transferbaskı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
createman gerekli bakım ve teknik desteği sağlayabilirim...Özelden mesajla iletişim bilgileriniz yazarsanız yardımcı olabilirim

transferbaskı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Epson r1400 servis bakım kataloğu ile birlikte gönderiyoruz....servislere boş yere ücret ödemeyiniz...

4 renk yazıcıları sublimasyon için tavsiye etmiyoruz...sonuçta soluk renklerle fotoğraf baskısı yapılması hoş olmaz...zaten yazıcılar kartuşlarla mürekkeplerle birlikte 200 tl ye falan geliyor...

ofsetrek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.digilinetarsus.com
4 renk yazıcıları sublimasyon için tavsiye etmiyoruz...sonuçta soluk renklerle fotoğraf baskısı yapılması hoş olmaz...zaten yazıcılar kartuşlarla mürekkeplerle birlikte 200 tl ye falan geliyor...

Sizinle nasıl irtibata geçebilirim...
Mail adresinizi bulamadım sanırım bu sitede telefon numarası da verilemiyor

cemalettiin

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar bende epson stylus pro 4880 var yazıcı kartuşları dolu gösteriyor ama pc ye takınca hata veriyo ve pcde kartuşlar boş gözüküyor ne yapmam gerekli pc yi deiştirdiğmiz için programını epsonun sitesinden indirdim başka bi program kurmam gerekli mi , yardımcı olursanz çok sewinirim

transferbaskı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
epson servisi yapıyorum bilginize. iletişim bilgilerim için özelden mesaj atabilirsiniz.

biz boş konuşmuyoruz.

Epson sx 215 stoklarımızda kalmamıştır ilginize teşekkür ederiz.

Renkler süblimasyon baskıda soluk çıkar ama transfer sırasında canlanır.

Teknik destek için bize bu siteden ulaşabilirsiniz.

sen dolu konuşuyosun da stoğunda biten yazıcından millete ne? Konuyu açan arkadaş yazıcı tavsiyesi isterken senin burda stokta bitmiş bir yazıcıyı söylemen çok dolu bir söz mü? Renkler sublimasyon baskıda soluk çıkar ama transfer sırasında canlanır...peki bana teknik destek sağlamanı istiyorum sublimasyon baskı kağıtlarında renkler neden cansız olurlar? Bunu bana teknik olarak anlatır mısın burdan arkadaşlarda senin teknik desteğinden yararlansınlar...

onur77

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bende PSON STYLUS PHOTO R 360 vardı baskıda sorunlar yaşıyordum epson sx110 aldım kolay kullanım kartuşu aldım simi baskılar o kadar kaliteli ki anlatamam tavsiye ederim hem ucuz hem kalteli bazı firmaar bu yazıcı ile kampanya bile düzenliyor içinde kolay dolum kartusşunu hediye ediyorlar...

tonerkartusmerk

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.webtasarimmarket.com
Arkadaşlar yazıalrınıza tesadğf rastladım süblimasyon konusunda yazıcı almak isteyen arkadaşlar varsa geniş format yazıcı konusunda epson partneriğiz bizile irtibata geçebilirsiniz **** sitemizden bizlere ulaşabilrsiniz

koder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
valla bende isterim

1500 bende isterim

grafi77

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşlar sublimasyon sistemini nasıl kurarım kafaları nasıl değiştiririm, besleme ünitesi vs., yardımcı olursanız sevinirim

atelyecitlembik

🌱Yeni Üye🌱
öncelikle merhabalar-denizli- kız teknik ve meslek lisesinin grafik ve fotoğraf bölümüne sublimasyon baskı sistemi kurmak istiyorum-okul bütçesi 3000 tl civar ıcihazları inceledim-transfermatik ve benzeri sitelerde 5 li COMBO set adı altında hem tişört hemde kupa şapka plaket tabak vs. basan çoklu sublimasyon makinaları var-bu makinalar iş görür mü-sitelerde farklı markalar mevcut- hangisini önerirsiniza 3 baskı renkli injekt yazıcılar sublimasyon için lazerlere göre daha kullanışlı galiba -bu yazıcılardan doldurulabilen(yada bitmeyen kartuşlu)hangi yazıcıyı önerirsiniz-Ayrıca kumaş dışında havlu gibi kalın ve dokulu malzemeye baskı yapılabilir mi-Okulun döner sermayesi için kullanılacak- iş görecek bir makina lazım yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar-denizli imkb-grafik ve fot.öğrt.