Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

T.C Şanlıurfa İl Özel İdaresi Logo yarışma ilanı

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
T.C Şanlıurfa İl Özel İdaresi Logo yarışma ilanı

1akIK.png

kOtaF.png

QCbDB.png

mercimek_34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu yarışmada da var bi şeyler. İnternet sitesinde herhangi bi değişiklik yok.

mahonii1987

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
meettomy.site
ne zaman açıklanacağı hakkında bilgisi olan varmı uzun bi süre oldu ses seda yok o kadar emek vermişiz ya

mahonii1987

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
meettomy.site
arkadaşlar internet sitelerinde açıklama yapılmadı ama logo elime ulaştı bu logo ile cebli dosya ve bloknot yaptıracaklar bizim firmada ayıp be ayıp yarışmaya katılanlara sadece yazık keşke katılmasaydık diyorum çünkü seçilen logo KENDİ BİLGİSAYARCILARI yapmış onu beğenmişler saçma bi logo olmuş bence koskocaman il özel idaresi logoyu beğeniyorsun 1. seçiyorsun ama internette bunu yayınlamıyorsun neden acaba neden bu kadar insanı bekletiyorsunuz ayıptır zaten biliyordum böyle olacağını ama kız arkadaşım katıl dedi o kadar emek verdim sonucunu bile bile katıldık ama bu kadar da olmaz Ayıptır be utanmadan bide bana geliyor logo cebli dosya ve bloknot için ne kadar şansız biriyim yaa

omerh

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tc sanliurfa il ozel idaresi logo yarisma ilan

Yaw arkadaş her yarışmada aynı problem. Vallahi bunca insanın hakkını nasıl ödeyecekler. Adaletsizliktir bu başka birşey değil. Ne bir açıklama ne bir duyuru hiç birşey yok. şu yaptıklarına bak logoyu seçmişler birde işleri bile yaptırıyorlar...

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşlar internet sitelerinde açıklama yapılmadı ama logo elime ulaştı bu logo ile cebli dosya ve bloknot yaptıracaklar bizim firmada ayıp be ayıp yarışmaya katılanlara sadece yazık keşke katılmasaydık diyorum çünkü seçilen logo KENDİ BİLGİSAYARCILARI yapmış onu beğenmişler saçma bi logo olmuş bence koskocaman il özel idaresi logoyu beğeniyorsun 1. seçiyorsun ama internette bunu yayınlamıyorsun neden acaba neden bu kadar insanı bekletiyorsunuz ayıptır zaten biliyordum böyle olacağını ama kız arkadaşım katıl dedi o kadar emek verdim sonucunu bile bile katıldık ama bu kadar da olmaz Ayıptır be utanmadan bide bana geliyor logo cebli dosya ve bloknot için ne kadar şansız biriyim yaa

sen kaşınmışsın :D isyanlardayım
Salla gitsin diyeceğim de kolay değil bilirim o acıyı. Geçmiş olsun

mahonii1987

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
meettomy.site
Yaw arkadaş her yarışmada aynı problem. Vallahi bunca insanın hakkını nasıl ödeyecekler. Adaletsizliktir bu başka birşey değil. Ne bir açıklama ne bir duyuru hiç birşey yok. şu yaptıklarına bak logoyu seçmişler birde işleri bile yaptırıyorlar...

aynen öyle ya iş birde geliyor bizim firmaya birde bana getiriyor logo resim olarak geldi zemin rengi beyaz abicim bunun corel olarak yada ai yada psd ne bileyim başka bi formatta yokmu yok diyor ya alalhım varmı böyle bi adalet

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
aynen öyle ya iş birde geliyor bizim firmaya birde bana getiriyor logo resim olarak geldi zemin rengi beyaz abicim bunun corel olarak yada ai yada psd ne bileyim başka bi formatta yokmu yok diyor ya alalhım varmı böyle bi adalet

ya nasıl bir kader ya :D yemin ederim gülmekten bi hal oldum. Ağlanacak halimize hem de. Ben yapmazdım. İnat değil mi :)
Derdim patrona ya o logo ya ben :D:D:D

mahonii1987

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
meettomy.site
zaten ben hazırlamadım yapmam zaten ferdi abime verdim sen ayarla ben elimi sürmem bu kurumun işlerine daha dedim ses çıkarmadı sağolsun

aytekin21

🌱Yeni Üye🌱
Sn mahoni,
Gerçekten kötü bir talih sizinki...Ben yarışmaya katılmadım Daha önce Gaziantep İl Özel İdaresi için 1 tasarımla katılmıştım. Ne sonuçlar doğru-düzgün açıklandı ne de kendime bir muhatap bulabildim. Tarsus için logo hazırlamıştım. Onun da sonucu belli... Herhalde Şanlıurfa özel idaresi logoyu açıklamamış. Eğer siz paylaşırsanız, yarışmaya katılanları memnun edersiniz herhalde.
İyi çalışmalar

mahonii1987

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
meettomy.site
Sn mahoni,
Gerçekten kötü bir talih sizinki...Ben yarışmaya katılmadım Daha önce Gaziantep İl Özel İdaresi için 1 tasarımla katılmıştım. Ne sonuçlar doğru-düzgün açıklandı ne de kendime bir muhatap bulabildim. Tarsus için logo hazırlamıştım. Onun da sonucu belli... Herhalde Şanlıurfa özel idaresi logoyu açıklamamış. Eğer siz paylaşırsanız, yarışmaya katılanları memnun edersiniz herhalde.
İyi çalışmalar

tabiki neden olmasın bi bakaın bakalım beğenecekmisiniz yazık yaa vallahi

dikeylogo.jpg

Son düzenleme:

aytekin21

🌱Yeni Üye🌱
tabiki neden olmasın bi bakaın bakalım beğenecekmisiniz yazık yaa vallahi

dikeylogo.jpg
Güzellik ve estetik göreceli olduğundan, tasarım hakkında yorum yapmayacağım. Ama yol çizgisinin yanındaki, simetrik şekiller neyi ifade ediyor anlayamadım. Bu logoyu tasarlayan arkadaş eğer forumu okuyorsa, bizi bilgilendirirse sevinirim.
Ben grafik-tasarım mezunu değilim. Sınıf öğretmeniyim. Ama lise yıllarımdan beri amatör olarak tasarımla ilgileniyorum. Bu işi bilen arkadaşlar herhalde daha iyi bir yorum yapacaklardır.

E

energy_explode

Guest
mahonii1987 kardeşim sonuç açıklanmış sen kazanmışsın yarışmayı hayırlı olsun :) birincilik ödülüne layık görülmüş eserin :) siteyi bir kontrol et istersen. hayırlı olsun

34cjr

🌱Yeni Üye🌱
urfa ili logo yarışmasının neticesi ne yazıkki düşündürücü

şanlı urfaya seçilen logo buysa ben artık logo yapma işini bırakacağım. Böyle uyduruk bir iş olabilir. Şanlıurfa nın hangi özelliği var bu logoda ben göremedim görenler ltf yorum yazsın. Sonuçların açıklanmasını insanlar dört gözle bekliyo ama sonunda açıklanan sonuca bak :).

34cjr

🌱Yeni Üye🌱
bende böyle bir çalışma yapmıştım

/Users/machoca/Desktop/ayhan.jpg

34cjr

🌱Yeni Üye🌱
benim çalışmamda buydu/Users/machoca/Desktop/ayhan.jpg

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
mahonii1987 kardeşim sonuç açıklanmış sen kazanmışsın yarışmayı hayırlı olsun :) birincilik ödülüne layık görülmüş eserin :) siteyi bir kontrol et istersen. hayırlı olsun

Sanırım yanlış anlaşılma var mahoni1987 kazanan logoyu paylaştı. Ama kazanan mahoni1987 değil.

ve mansiyon alan 1. ve 2. çalışmalar kesinlikle 1. olandan onlarca kat daha iyi.
Yarışmaya katılmamış olmama ramen. O mansiyona layık görenlerin adına diyorum ki o birinci olan yarışmacı alsın torpilini çektirsin gitsin. Moralim bozuldu yeminle.

ego tatmini yapan beceriksizler topluluğu. Artık o eleman kazansın diye her sene yeni logo yarışması yaparlar. Her sene de o kazanır. Engin bilgi tecrübe ve yetenekleri ile. Tahminimce bu logonun parası benim vergilerimden karşılandığından hakkımı haram ediyorum 1. ye.

mansiyonlara helaaal olsun :)