Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tamay süt

avriltu

🌱Yeni Üye🌱
süt kutusu tasarımıma yorum yaparsanız sevinirim

67034275.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

ahmetgfb

🌱Yeni Üye🌱
Göz ve süt'ün ne gibi bir bağlantası var acaba onu anlamadım.Bir de font kötü olmuş bence.

FiRARDA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.ss.ss
okadar sadeki sütü süt yazısı olmasa neredeyse çağrıştırmıyor

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
Süt insan vücudunda tek gözlere sağlıklı değilki :) tüm vücut için sağlıklı bence buna vurgu yapmalısın tamay süt yazı karakteri çok sade olmus değişik bir karakter olmalı bence süt kutuları özellikle çocukların ilgisini çekmeliki bir sempatisi olussun sevimli yüzler süt içerken olabilir örneğin farklı olmalı :) emeginize sağlık başarılar :)

tarzan45

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çalışma tamamlanmamış herşeyden önce. Bir süt kutusunun yanlarında bir sürü bilgi olur normalde. Arkdaşların da dediği gibi al benisi olmayan ve çok basit bir çalışma olmuş. Gözün orada hiç bir fonksiyonu yok sadece senin beğeninin kazandığı için orada bir yer bulmuş kendine. Bence piyasadaki süt firmalarının ne gibi tsarımlarla rafa çıktığını bir araştır ve çalışmayı tekrar yap derim. İnan çok farklı olacak o zaman ortaya çıkan iş...

Kolay gelsin.

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
ambalajın artı ve eksiklerinin iyi anlaşılması için sunum olarak hazırlaman, kutuyu 3 boyutlu olarak giydirmen daha sağlıklı olur. Alt zeminde kullandığın süt görseli ile gözler arasında bir bağ yok. Tamay ve süt yazısı için daha iyi bir karakter ve renk seçmelisin. Herhangi bir süt ambalajını eline aldığında sadece marka ve ürün ismi dışındaki ayrıntılar ile doludur. Bence bir markete gidip oradaki süt ambalajlarını incelemen gerekiyor. Ambalaj tasarımında önemli olan ne yaptığın değil rafta nasıl durduğudur. iyi çalışmalar .

avriltu

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar yorumlarınız için tek tek teşekkür ediyorum... süt kutusu zaten bitmemişti ben ön kapak tasarımı için yorumlarınızı bekliorum...bana genelde diğer kutuları örnek al demişsiniz ama tasarım bu sonuçta onları örnek alırsam onlar gibi yaparsam bunun bana ait olma özelliğide ortadan kalkar sanırsam farklı bişiy olsun istedim o kadar inek resmi ya da yeşillik resmi dışında bişiy olsun istedim raflarda onlardan yeterince var zaten ama tekrardan teşekkür edrim arkadaşlar:wink:

Gr@f!k3r

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yav bunu aslında havuç suyumu yapsaydın nebilim göz felan :)) nese bi öğrenci için kafii sayılabilir ama çoooook pişmen lasımm çalışmalarının devamını dilerim

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
imgeyi neden koyduğunu tasarım cevaplamalı... Göz ya da "mahmut" koymuşsun... bunun önemi yok.

Ancak öğrenci sevisyesindeki biri, bıkmadan, yılmadan diğer çalışmalara bakacak. Bakmak zorunda. Başka yolu yok...

özzlemm

♾️Grafik Gurusu♾️
bende süt ve göz arasında bağlantı kuramadım üzgünüm. tasarım bana süt ambalajını çagırıştırmıyor. arkadaşlar size diğer ürünleri incele örnek al derken birebir taklit yapın demiyor. ne gibi materyaller kullanılmış, sütü nasıl çağırıştırmış onları incelemeniz gerekiyor.
başarılar diliyorum..

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
ambalajın açık halinde sorunlar olsada
bıçağa montaj konusunda güzel bir örnek

ama yorumu tasarımdan yana yapacak olursak çok kötü:(
göz yeirne çiftlik inek gökyüzü dağ manzara diyorum...
yazı karakteriniz çok zayıf
renkler hiç bir süt kutusunda görmediğim renkler
büyük lacivert zeminleri acilen yok etmeniz gerek
hatta çalışmayı baştan birdaha yapsanız daha iyi olur
diğer süt ambalajlarından örnekler alabilirsiniz

avriltu

🌱Yeni Üye🌱
söylediklerinizi dikkate alıcam teşekkür ediyorum :smile:

tarzan45

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sence o kadar birbirine benzeyen işi tasarlayan adamın mesleki bilgisi senden daha mı az?
Onlar bilmiyor mu farklı bir şeyle rafa çıkmayı?
Bunu ilk sen akıl etmiş olamazsın heralde değil mi?
O zaman demek ki her işin bir raconu var yani bu işte de tüketicinin kutu sütün üzerinde görmek istediği belli renkler ve görseller var demek ki. Zaten öenmli olan o kriterlerin içinde kendini farklı kılan bir iş ortaya çıkarabilmek...

O kadar eleştiriyi bir kenara bırakmış ve kendini savunmuşsun. Bence ortaya yeni bir şey çıkarmayı denemelisin. Çünkü bu hakikatten olmamış...

Kolay gelsin...

tooche

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bencede olmamış araştırma bol bol araştırma yapmalısın

akabe

🌱Yeni Üye🌱
yorum yapacak görsel olmadığından yorumda bulunamayacağım :S