Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tamay süt

sessizcıglık

🌱Yeni Üye🌱
neden hepiniz kotu olmus dıyosunuz basarmak için birseyler yapıo arladas bence bunun yerıne yanında olmalısınız kardesım ilk calişmansa guzel zamanla daha guzellerini ortaya koyarsın basarılkar kardesım emeğinme sağlık

avriltu

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim tek ılımlı yaklaşan sensin heralde anlayamadım bidahada buraya bişiy koymam zaten neyse yine de teşekkür ederim :angel:

artcrazy

🌱Yeni Üye🌱
çok kötü olmuş bu ya :S bence renkleri falan değiştir. mavi bence süt için güzel bir renk değil. krem tonlarına ağırlık ver.

hayabusa.69

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bir söz yazmışsın 1000 ah işittin :D
insan çalışmasını koymaya korkar buraya yaw dimi :p :D

ozlem aslan

🌟Usta Tasarımcı🌟
süt reklamı deilde sütle yapılmış göz kremı ambalajına benziyo desem:) neyse emeğe saygı

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkür ederim tek ılımlı yaklaşan sensin heralde anlayamadım bidahada buraya bişiy koymam zaten neyse yine de teşekkür ederim :angel:

Bu çok yanlış bir bakış açısı.. Ne yani buraya koyduğunuz her işe olumlumu yanıt gelmeli, elbette olumsuzlarda gelecek ki sizlerde gelişip daha iyilerini yapacaksınız zaten forumumunuz genel amaçlarından bir tanesi bu..

Ben demiyorum yerden yere vurulsun, saçma sapan eleştiriler yapılsın ama maalesefki bu tarz yorumlarda geliyor, burda sizin üstünüze düşen şey; "cesaret ile buraya yüklediğiniz işlerinizin yorumlarını, öz güven ile ayıklamak abartılı ve saçma olanları görmezden gelmek, diğer her yorumdan bişiler alıp bir sonraki çalışmada daha iyisini yapmak"

Ben şahsım adına çalışmanın doğru yolda olduğuna inanıyorum, sadece biraz daha gayret ve inceleme sonucu çok daha iyi işler çıkacaktır.

br00klyn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Doğru yoldasın

Bu tasarım için siteden atılabilir ve birilerinden dayak yiyebilirsin :)

Hazır Göz, önüne Dökulen süt, Arial fontla Sütyazısı, oldu sana tasarım :D

Şaka şaka uğraşman bile bi gusellik, böyle böyle olucak sen yeterki uğraş dogru yolu mutlaka bulursun.

Yolundan şaşma devam et ben yanındaim bı sıkıntın olursa pm den mesaj at

Nice Güsel Tasarımlara

serkoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Böyle işler koyacaksınız dediğiniz gibi bir daha buraya iş koymayın...Yorumlara da biraz daha açık olalım lütfen.Bu gibi forumlara çalışma yolluyorsanız belli bir cesarete sahipsiniz demektir.Bu da olumlu-olumsuz eleştirileri değerlendirmek demektir...

MKU

🌱Yeni Üye🌱
Kutunun yan tarafları olan mavi bölgelerin yerine beyazdan turkuaza doğru giden bi akışkan renk tonu kullansan daha hoş ve hijyenik görüntüsü verebilir.Kolay gelsin.

sokarex

🌱Yeni Üye🌱
doğa yı veya sağlığı çağrıştıran imajlar kullansaydın daha iyi olurdu.
daha çok güzellik sütü ambalajı gibi olmuş

alikarpi

🌱Yeni Üye🌱
sunumdaki başarı aslında renk tonlarının uyumudur. Kapak görsellerinde ya renk kendini öne çıkarır yada donelerin içeriği burada sen ikisinide kullanmışsın ama unutmaki önemli olan istediğin tasarımı uygularken senin dışında ki insanlarında bakış açısına hitap etmendir.

mavigecem

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.reprografik.com
ilk bakışta yeni çıkmış klasik tasarımda cilt ve yüz kremi vs. gibi şeyler çağrıştırıyor hem etkilenmişin hemde konuları karıştırmışın bence yalnız kal kafanı boşalt ve yapıcağın ürünü dünüşün ve onu sattır ALL beni si olsun kendin iştahlan ve satın al...
emeğin kötüsü olmaz zaman harcamışın bu senin çıkış yolun emin ol daha güzel şeyler yapabilirsin kolay gelsin

Boom

🌱Yeni Üye🌱
inek kafası kullansan daha iyi olurdu sanki ..

mac1981

🌱Yeni Üye🌱
Kusura bakma hacı cok acemi bir çalışma olmuş

byenkidu

🌱Yeni Üye🌱
yazı fontlarını değiştirip göz imajını daha yumuşak bir bakış çağrıştırah bir imajla desteklersen
sanki oturur gibi ama yinede teman güzel olmuş

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
küçük hanım, biraz bozulmuşunuz... Mesela bu işi, çalıştığınız yerdeki amire gösterseniz, amir de o gün biraz kötü gününde olsa, muhtemelen herkesin içinde dalgasını geçerdi... Öyle olsa daha mı iyiydi... Ya okuda hocanıza gösterseniz, muhtemelen sınıfın 1 dönemlik geyik ihtiyacını tamamlardınız... AKsine şükretmelisiniz, burda sizi ciddiye alıp, gönderdiğiniz işi ciddiye alıp, en başta forumu ciddiye alıp, gerçek anlamda eleştiriler yapıyoruz. En başta bu platforma bilgi ve gelişme amacı ile gelmiş, bu ve benzer başlıkları inceleyen arkadaşların, ne olur, ne olmaz, neden olmaz gibi cevaplar bulmasını sağlıyoruz. Şimdi her çalışmaya emeğine sağlık çekersek, gerçekten emekle, sevgi ile, aşk ile uğraşan kardeşlerimize haksızlık etmezmiyiz. Ederiz...

En başta olmayacak işe olur veren insan zaten sizin iyiliğinizi istememektedir. o yüzden, size tavsiyem, bir süt kutusu yapmadan önce, bir markete girin, adamlar neler yapmış, neden böyle yapmış gibi sorularla kafanızı meşgul edin, ondan sonra tekrar deneyin, eğer bunu samimi olarak yaparsanızi ortaya koyduğunuz işe alacağınız eleştirilerin de değişeceğini göreceksiniz.

alicinki

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alicinki.com
Çalışma daha bitmemiş, bitirin de öyle bakalım.
Yine de bir iki şey söyleyeyim.
- Kutuda olması gereken zorunlu bilgileri falan yazın.
- Logoyu koyun. Logo buysa; bu olmasın, değiştirin.
- Alttaki fotoğrafı değiştirin. Süt bu, kozmetik bir ürün değil. Süt kutusunda güzel bir kadın yerine inek görmek daha iyidir.
- Benzer kutu tasarımlarını iyice bir inceleyim.