Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tavsiye ettiginiz cihazlar nelerdir?

moohtjee

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar,

Arkadaslar ben benim kuzen ile matbaa sektorune atilmayi dusunuyoruz ve su an arastirma asamasindayiz. Bu yuzden bazi sorularim olucakdir umarim yardim edersiniz?

Anahtarlik, kalem, çakmak ve benzeri seylerin uzerine baskiyi ne tür bi aletle/makineyle yapabilirim??
Kartvizit basabilmek icin hangi cihaz/makina?
Kartviziti kesmek?
Flyer, poster, fatura kagidi, kladblok vs bunlari acaba hangi cihazlarla yapabiliriz?

surcu lisan ettiysem affola,,

Benzer konular

maytel

🌱Yeni Üye🌱
10 watt ile 100 watt arası (Size ve yapacağınız işe bağlı olarak) lazer markalama aletleri ile yapabilirsiniz.Google yardımıyla bir çok firmaya ulaşabilirsiniz..

alicandemir

🌱Yeni Üye🌱
""Anahtarlik, kalem, çakmak ve benzeri seylerin uzerine baskiyi ne tür bi aletle/makineyle yapabilirim??
Kartvizit basabilmek icin hangi cihaz/makina?
Kartviziti kesmek?
Flyer, poster, fatura kagidi, kladblok vs bunlari acaba hangi cihazlarla yapabiliriz?""

Bir gün bir şemsiye tamircisi yazdığı şiir denemelerini sheakspere göndermiş ve fikrini almak istemiş. Shekper cevap olarak. Dostum sen sadece şemsiye tamir et sadece şemsiye yap SADECE ŞEMSİYE YAP...

şimdi anladığım kadarıyla sen şemsiye tamircisisin. Paldır küldür ben girdim oldu bitti ile olmaz o iş batarsınız. Ama böyle kolay değil.. Kartviziti hangi cihazda keseceğiz diyosun. Yani gayet teorik bilgi olan bu bile yok yazdıklarından anladığım kadarıyla....

Yazdıklarım senin hevesini kırmak veya rencide etmek için değil fakat bazı hakikatler acıdır. Hala araştırma yapacağım yapacağım bu işi diyorsan Maytel güzel adres vermiş oradan yapabilrsin