Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tela kumaş üzerine baskı yapabilen en ucuz maliyetli baskı makinası nedir?

yusuf3855n

🌱Yeni Üye🌱
slm arkadaslar ben sıkıntımı kısaca anlatayım yardımcı olursanız cok sevınirim. Ben hazır baskılı tela bezden eczane çantaları dikiyorum fakat son günlerde eczaneler dışında değişik firmalarda ilgi göstermeye basladı.çantanın üzerine kendi reklamlarını bastırmak istiyorlar.kuması aldığım yerle konustum tamam basarız dedıler ama cok yuksek adetlerde olması gerekıyor. özel baskı yaptırmak istiyorsak 10000 adet bastırmak gerekiyor firmalarda bu sayıyı duyunca vaz geçiyorlar.bana böyle adet limiti olmadan istediğim sayıda bası yaptırabileceğim bir yer veya direkt kumaşa, uygun fiyata baskı yapabileceğim
makul fiyatlı bir baskı makinası önerirmisiniz. şimdiden teşekkürler.

Benzer konular

epson1xerox

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm arkadaslar ben sıkıntımı kısaca anlatayım yardımcı olursanız cok sevınirim. Ben hazır baskılı tela bezden eczane çantaları dikiyorum fakat son günlerde eczaneler dışında değişik firmalarda ilgi göstermeye basladı.çantanın üzerine kendi reklamlarını bastırmak istiyorlar.kuması aldığım yerle konustum tamam basarız dedıler ama cok yuksek adetlerde olması gerekıyor. özel baskı yaptırmak istiyorsak 10000 adet bastırmak gerekiyor firmalarda bu sayıyı duyunca vaz geçiyorlar.bana böyle adet limiti olmadan istediğim sayıda bası yaptırabileceğim bir yer veya direkt kumaşa, uygun fiyata baskı yapabileceğim
makul fiyatlı bir baskı makinası önerirmisiniz. şimdiden teşekkürler.

Merhabalar

Bu işlemi sublimasyon ile halledebilirsiniz. Direk olarak baskı makinelerinin durumunu bildiğim için maliyet hesaplaması yaptığınızda direk olarak baskı kesinlikle sizin maliyetlerinizi kurtarmayacaktır. Dilerseniz aşağıdaki bilgilerden bana ulaşabilirseniz size daha detaylı bilgi vermeye çalışıyım

Harun TAS

Moderatör tarafında düzenlendi:

yildirimbursa

🌱Yeni Üye🌱
serigraf basılması lazım ben senelerce yaptım çanta ve elbise kılıfı işini ve serigfrafta basıyordum. halada fason serigrafide basıyorum. bursada olsaydınız yardımcı olurdum :d

yusuf3855n

🌱Yeni Üye🌱
Ankara'da bu işi yapan yardım edebilecek arkadaslar varmı.serigraf baskı nasıl oluyor maliyeti düşükmü?

yusuf3855n

🌱Yeni Üye🌱
yıldırım bey kurutma işini nasıl yapıyordunuz aceba.

yildirimbursa

🌱Yeni Üye🌱
**reklam@hot... ***ara bilgi vereyim arkadaşım

Moderatör tarafında düzenlendi:

IV.Murat

🌟Usta Tasarımcı🌟
sana tavsiye ofsette bastır. Olmaz demeyin oluyor

sevenn

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben gamboç üstüne beyaz baskı yapmak istiyorum ama bir türlü yapamadım.Bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.Beyaz serigraf boyası kullandım soluk oldu su bazlı kullandım kurutamadım.

tnkali

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba.

Biz kumaş üzerine metraj olarak injet (direkt baskı) uygulamaları yapmaktayız. aliakverdi@gmail.com mail atarsanız yardımcı olmaya çalışırız.