Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

THE WALKING DEAD WALLPAPER(sartuosgraphics)2015

SartuosGraphics

🌱Yeni Üye🌱
THE WALKİNG DEAD WALLPAPER:

WALLPAPER LİNK(HD):The Walking Dead (You're My Brother) WALLPAPER by sartuosgraphics33 on DeviantArt

DOWNLOAD LİNK(HD):
https://orig04.deviantart.net/f3c0/...r__wallpaper_by_sartuosgraphics33-d8owl7z.png

FACEBOOK LİNK:
https://www.facebook.com/SartuosGra...9106535235632/681244692021812/?type=1&theater

Tüm herşey bana ait'tir.Örneğin:karakterler render haline getirilmiştir,arkaplan'da insanlar vardı onları silmiştim düzgün bir şekilde zombilerin bazıları render haline getirilmiştir,özellikler arkadaki yayan zombiler çok iyi bir şekilde uğraşmıştım ateşin dumanı olsun herşey bana aittir,İNŞALLAH beğenirsiniz,iyi günler...

Benzer konular

Kasmer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tebrik ederim çok iyi bir çalışma olmuş. Uzun zaman sonra foruma tekrar döndüm ve ilk mesajımı sana atıyorum :)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Nefis dizi de sezon aralarını uzun tutmasalar makbule geçerdi...

Çalışman iyi görünüyor, sis biraz daha doğal olabilirdi.
Ayrıca Danai unutmuşsun (sister) B|

Son düzenleme:

SartuosGraphics

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler,ayrıca tasarım "Rick" ve "Daryl" arasında kardeşlik ile ilgili bir çalışma olmasını istedim :D yeniden teşekkürler...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkürler,ayrıca tasarım "Rick" ve "Daryl" arasında kardeşlik ile ilgili bir çalışma olmasını istedim :D yeniden teşekkürler...

Onu anladım..
Da bir de sister olsa fena mı olur. B|

Ne yani istek mi verelim şimdi :)

caqalx

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle şunu söylemek istiyorum.Photoshopun temel ve en basit özelliği olan "pen tool"un kullanımına dikkat etmeniz gerekiyor.Kişiler kötü kesilmiş ve hiç feather yok.
İkincisi, arkadaki zombiler çok soft.Biraz daha koyu renk olabilirlerdi yada konstrastlarını arttırıp blur verebilirdin.
ve sonuncusu, dumanlar biraz daha beyaz, daha parlak ve yoğunlugu daha az olsa idi çok daha şık bir tasarım ortaya çıkacakmış.
Fakat başlangıç için gayet güzel,
Kolay gelsin iyi çalışmalar diliyorum..