Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tıkalı kafa açma

erhan007

🌱Yeni Üye🌱
slm arkadaşım ben antalya merkezden erhan benim phaeton ud-3206g dijital bakımakınası oparatörüyüm 6 kafa 6 renk layt kırmızım tıkalı neyapmam gerek yada siz açarmısnız kaça açarsınız birde kafa açma makınası satılır demişiniz fiyatı nekadar vp yazarsanız çok sevinirim

maxitabela

🌱Yeni Üye🌱
kafa temizleme makinesinin birini ala bilirim irtibat için 0542 363 05 57 mahmut

maxitabela

🌱Yeni Üye🌱
Spectra Polaris 14 pl kafa biri tıkalı nekadara açarsınız acil

mefaajans

🌱Yeni Üye🌱
slm elimde tıkalı kafalar var zaar 128 0530 820 99 70 mehmet yıldırım

mefaajans

🌱Yeni Üye🌱
sıfır beş yüz otuz sekiz yüz yirmi doksan dokuz yetmiş tıkalı zaar tıkalı kafalar var elimde ulaşırsanız sevinirim

keskingiyim1982

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ;

internette yazınızı okudum.

ben kyocera kj4b kafa kullanan süblime baskı makinesi kullanıyorum.

bu kafalardaki tıkalı nozzle'ları da açma imkanınız oluyor mu , yoksa bahsettiğiniz çözüm normal yazıcıda kullanılan kafalar için mi geçerlidir.

Bilgi verebilirseniz sevinirim.

İyi Çalışmalar

trknsbn83

🌱Yeni Üye🌱
hertürlü baskı kafası itina ile %99 servis garantili açılır.özellikle de xaar kafa açılmaz diyenlere duyurulur bu kardeşin işin sırrını çözdü.özel bir madde ve kaliteli bir makina ile tıkanık kafası olan arkadaşlar mesaj bıraksın

arkadaşlar şunu anlamak istemiyorsunuz sanırım baskı Kafalarını açabilmeniz için bir kere makina almanız lazım ve özel bir maddesi var onu da kullanmanız gerekli ama burda bunlar yeterli değil bu işlemlerin yapılması gereken bir sırası ve farklı prosedürleri var makina kullanıcılarının veya sahipleriinin yapabileceği bir işlem değil oyuzden herkes işini yapsın ben makina satarım servis veriirim yedek parça sağlarım reklam işi yapmam oyuzden reklamcı arkadaşları ve operatörleri bu konu aşar tıkalı tafası olan varsa bana profilimden ulaşsın yardımcı olayım bu kanuda lütfen bilmeden ve kaprisli mesajlar bırakmayın haa buarada kafa açma makinası almak isteyen olursa satabilirim elimde 3 tane var bu işe girmek isteyenlere de yardımcı olurum
acil yardıma ihtiyacım var dx5 uv kafa nın macentada tıkanma var nasıl yardımcı olabilirsiniz

fuet

🌱Yeni Üye🌱
dx5

selam brader ben bir uv baskı makinası aldım kafa tıkalı bunu bilerekk aldım. dx5 kafa var. ve tıkalı bunu açabiliyormusun. ve açma bedeli ne kadar. telefon numaranı yazarsan daha iyi iletişim kurarız. benim telefonum 0532 234 01 74 fuat