Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tüm Çalışmalarım ( Güncel )

KTUKEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
basinkartiri2.jpg

gencpendiklilerlogomj6.jpg

grsoyboyaio4.jpg

kartalsporkapakuo7.jpg

olaydergisikapakhv9.jpg

pendiksportaraftarlardeez5.jpg

semahastanesimv4.jpg

yorumlarınıza açığım. kolay gelsin.

KTUKEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
17 kişi okumuş 1 kişi yorum yapmamış... :)

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sevgili KTUKEK...

Ellerine sağlık... (Bunları dün yazacaktım kısmet olmadı)...

İlk soru Kartal bölgesindemi oturuyorsun. (konuyla bağlantılı değil ama)

ikincisi olay dergisi kapakları sanırsam ... O dergiyi siz mi çıkartıyorsunuz...

üç :) Maltepe belediyesinin yapmış olduğu boya badana kampanyaya ben karsiyım ... O kampanyada yer alan banner ve billboard çalışmalr var onları da siz mi yaptınız...

Ayrıca emeklerine sağlık ...

KTUKEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
17 Sene Pendikde oturdum şuanda Maltepe Merkezde oturuyorum :)

evet dergiyi biz çıkartıyoruz. Kartalspor'un bütün işlerini (Maltepe Olay Gazetesi olarak) biz yapıyoruz.

Maltepe Belediyesinin boya kampanyasından ben anlamam bana yararıda yok zararıda :) ben tasarımımı yaparım veririm.

bütün çalışmalarımıda zaman buldukça sizlerle paylaşmaya çalışacağım..

bu arada Kartal bölgesinde oturuyorsan yada iyi biliyorsan Küçükyalı İbni Sina Tıp Merkezinde grafiker olarak çalışıyorum şuanda :) Olay Gazetesi'nden 3 ay önce ayrıldım.

konu ile alakası olmayan yazılar var ama olsun paylaşmak ve konuşmak güzeldir. :cool1:

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Sema hastanesi güzel olmuş ama bence hastanenin üstünü aydınlık bir gökyüzü yazıp yan taraftan zeminle birleştirseydin daha da güzel olurdu.Başarılar dilerim.
No: dergi kapak tasarımı konusunda kendini geliştir derim.

KTUKEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bahtinur-59 haklısın o konuda. Gazetede çalıştırırken kendimi çok iyi geliştiriyordum ancak şu 3 - 4 aydır pek tasarım üzerinde çalışamıyorum. Hastanede grafik tasarımlar yapıyorum onlarda brosur el ilanı doktor rapor özeti vs.. vs.. dergi, kapak vb.. tasarımlar üzerinde daha yoğunlaşmaya çalışıyorum bu aralar.

daha yaşım 18 göreceğim öğreneceğim çok şey var :)

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kartalda annemler oturuyor ben bursa'da oturuyorum..
Ama o Boyama kampanyasını gördüm ... :)

Dergi kapakların daha başarılı olabilir...

KTUKEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
DeFacto, inşAllah yavaş yavaş geliştiriyorum kendimi..

ibnisinavipkartum3.jpg

yaklaşık 2 saatte çok acil bitirdiğim bir çalışma.. yeni bitti. yorumlarınıza açığım tabi.

kolay gelsin. Saygılarımla.

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalışmaya devam çalıştıkça paylaştıkça yeni şeyler oluşacak kafanda
güzel işler emeğine sağlık

KTUKEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
estagfurullah. ben kendim için herzaman kusurlarımın söylenmesinden yanayım. o konuda belirtmek istediğim bütün tasarımlarda herkes yorum yaparken hep kusurları yazıyor olmasıydı. yanlış anlaşıldıysam affola. saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yorum yapacağızda inşallah kusur arama diye algılamazsın:)

Başarılar dostum...
Bizim eleştirilerimiz hiç bir şekilde sana yıkıcı olmamasını temmeni ediyorum. Amaç daha güzel kompozisyonlarla daha düzenli okunaklı tasarımlar...

KTUKEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
DeFacto, yanlış anlaşılmıştım ben. Alınmıyorum merak etmeyin. neyse konuyu saptırmayalım biz :) kolay gelsin.

N/A5

🌟Usta Tasarımcı🌟
vallaha Nedim Ellerin dert görmesin

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Kusur yok kaan......
Hatamız var, eksiğimiz var, yanlışımız var ama kusurumuz yok.
Emek verilmiş üzerinde düşünülmüş çok güzel çalışmalar hepsi.
Ama biz olduk tamam bu bitti dersek, Kendimize ihanet etmiş oluruz her seferinde kendimizi aşmak için bir üst seviyeyi hedefleyeceğiz, bizde sana gördüğümüz kadarıyla manevralarında sana yardımcı olacağız.

Cahit hoca sende dengeye takıldın diyeceksiniz ama genelde genç arkadaşlarda gördüğüm en büyük problem denge sorunu, gerçi bu problemin şak diye çözülecek bir problem olmadığını biliyorumda sen farkında ol yinede.
Nerden bu kanıya vardın dersen açıklayayım, çalışmalarının bir kaçında simetri kullanmışsın, simetri denge kurmanın en basit yollarından biridir, görsellik açısındanda ilgiyi en az devam ettiren yöntemdir, yani bu açıdan sakıncalıdır. Simetri kullanmadığın çalışmalarda dengeyi kuramamışsın, özellikle renk dengesini. Hastane reklamındaki bebek çalışmanın tamamına hakim yani asıl obje, kullandığın diğer objelerin renkleri biraz sert renk alanlarındaki bölümlemeler klasik heryerde gördüğümüz planlara sahip.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
olaydergisikapakhv9.jpg

Bu resimdeki gülen insanın kim olduğunu bilmiyorum ama çalışmayı kötü göstermiş digital ortamda hazırlanan bir resimi neden böyle kötü çekilen bir fotoğraf ile süslemeye çalıştığınızı anlamadım? Resimde herhangi bir digital müdahale yok resim soft netliği deseniz oda hiç tatmin edici değil. Bence biraz daha iyi bir resim bu çalışmayı daha ön plana çıkarabilirdi...

KTUKEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
cahit hocam ben neden bilmiyorum ama çoğu tasarımımda " mor lacivert " bu tarz rekleri kullanıyorum ve çok hoşuma gidiyor. :)

Bu resimdeki gülen insanın kim olduğunu bilmiyorum ama çalışmayı kötü göstermiş digital ortamda hazırlanan bir resimi neden böyle kötü çekilen bir fotoğraf ile süslemeye çalıştığınızı anlamadım? Resimde herhangi bir digital müdahale yok resim soft netliği deseniz oda hiç tatmin edici değil. Bence biraz daha iyi bir resim bu çalışmayı daha ön plana çıkarabilirdi...

" akinbayrak com " istanbul miletvekili aday adayıydı şuanda istanbul maltepenin iş adamlarından birisi :) ancak müşteri dergi kapağına bu fotoğrafı vehiçbir rötüş yapılmasını istediği için böyle tasarlanmak zorunda kaldık.

dediğim gibi yolun başında olduğumu biliyorum.. daha yolumuz uzun İnşallah.

bu arada dün aldığım 2 adet dvd 'm var. 1 tanesi kişisel gelişim diğeride tasarım eğitimi boş bir vaktimde bunları rapidshare yoluyla sizlerle paylaşmayı düşünüyorum.

tasarım eğitimi 3D STUDİO MAX & PHOTOSHOP (CS) 8 ve FLASH MX 2004 eğitimleri ve çok kaliteli. Tamamı Türkçe ve detaylı anlatımlar yapılmış..

güzel birer eğitim setleri diyebiliriz.. kolay gelsin.

KTUKEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tablooci5.jpg

çalıştığım tıp merkezine girince içerideki ışıklı panonun içerisine yapıştırılacak bir tasarım. daha tam olarak bitmedi. müdür bey'de burada olmadığı için görmedi. ilk olarak sizinle paylaşmak ve önerilerinizi almak istedim..

( dikkat ederseniz renk ve fotoğraflar soluk çıktı. işte bahsettiğim corel sorunu bu ) :(:(

KTUKEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tablo çalışmasının son hali.

tablosilmm9.jpg

pendikspor taraftarları resmi web sitesi forum banner çalışmalarım

banner1.jpg

banner2.jpg

banner3.jpg

banner4.jpg

banner5.jpg

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sevgili KTUKEK,

Tablonun bu rengi daha güzel olmuş fakat biraz daha çalışabilirsin üzerinde en basitinden resim çerçevelerinin kenarlıklaırnı biraz yuvarlatırsan daha estetik olabilir gibi. Ayrıca sağ tarafta 3 kare resim var onların aralarındaki boşluk eşit değil. Onun dışında yazılarda belli bir hizalama yok çerçevelere belki daha farklı bir kenarlık yapabilirisn üzerinde biraz daha çalışmanı öneririm.

Bannerları maalesef beğenmedim ne olduğunu anlamakta güçlük çektim :S

Başarılar...