Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tüm Çalışmalarım ( Güncel )

KTUKEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
* tabloda evet çerçeve kenarlarını biraz ufaltıyım.. yazılarda hizalamada şimdi ilgimi geçti. ve resimlerin arasındaki boşluğu düzelttim sanıyordum unutmuşum. yazıların için tşk ederim. üzerinde birazdaha çalışayım..

* bannerlarda eller havada üçlü çekiliyor.. üzerinde de pendikspor taraftarlarının grup adı MAGNİFİCO ( muhteşem anlamı ) yazıyor.. renkleride kırmızı beyaz. şimdi anlamışsındır sanırım :)

kolay gelsin.

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
* tabloda evet çerçeve kenarlarını biraz ufaltıyım.. yazılarda hizalamada şimdi ilgimi geçti. ve resimlerin arasındaki boşluğu düzelttim sanıyordum unutmuşum. yazıların için tşk ederim. üzerinde birazdaha çalışayım..

* bannerlarda eller havada üçlü çekiliyor.. üzerinde de pendikspor taraftarlarının grup adı MAGNİFİCO ( muhteşem anlamı ) yazıyor.. renkleride kırmızı beyaz. şimdi anlamışsındır sanırım :)
kolay gelsin.

Sevgili KTUKEK,

Bunu senin anlatımından değil tasarımından anlamayı tercih ederim. Açıkçası açıklamandan sonra da pek bir değiştiğini söyleyemeyeceğim. Ayrıca renklerde kırmızı beyaz kullandığını anlayacak kadar renk bilgim, magnifico nun ingilizce anlamını da bilecek kadar ingilizce bilgim var :) fakat sen beni anlamadın sanırım problem burda magnifico ne demek olduğu değil magnifo muhteşem, gösterişli anlamında fakat banner çalışman maalesef gösterişli olmamış. Çok karmaşık !

İyi Çalışmalar.

KTUKEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
belqin hanım;

ozaman bir kaç taraftar sitesi gezip; forum bannerlarına bakarak tekrar yorum yazınız.

ve size bilmiyorsunuz anlamında açıklamalarıyla yazmadım. bir arkadaş magnifico ne demek diye sormasın diye ve kırmızı beyazında takımın renkleri yaptım diye yazdım.. neden ters ters yazdın anlamadım :) neyse kolay gelsin.

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
belqin hanım;

ozaman bir kaç taraftar sitesi gezip; forum bannerlarına bakarak tekrar yorum yazınız.

KTUKEK bey,

Eğer bir konu hakkında bilgi sahibi değilsem zaten yorum yapmam. Ama siz galiba bannerınız mükkemmel olduğunu düşünüyorsunuz eğer öyle düşünmüşseniz bizlerin eleştirilerine de ihtiyaç duymuyorsunuz demektir. Fakat ben yorum beklediğinizi varsayarak düşüncemi belirttim. Banner ile ilgili düşüncelerim halen daha aynıdır. Çok güzel taraftar bannerları görmüşlüğüm vardır. Fakat gördüğüm her taraftar bannerları da çok güzel diye bir şey yok. Hepsi eleştiriye açıktır neticede.

İyi Çalışmalar.

6f4a3f9a61.jpg

KTUKEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
taraftar sitesi bannerıyla bir alakasını göremedim.. banner'dan çok tanıtım tasarımına benziyor :) taraftara ait bir slogan yazı vs.. var mı bu banner'da ve pendikspor ile beşiktaş bir mi? beşiktaş taraftar banner'ına meşaleli, konfetili, kupa alırken, şampiyonluk sevinci vb.. fotoğraflar koyarak süsleyebilirsin.. ancak pendikspor için ya tribünden fotoğraflar koyabilirsin ( üçlü çekerken, konfeti yakarken yada gol sevinci ) Eee gol sevinci fotoğrafı olsa koyardık..

ve yaptığım bannerın süper olduğunu yada başka birşey olduğunu düşünmüyorum.. daha amatör'nde altında olduğumu biliyorum grafikerlik konusunda!

bu yüzden burada birşeyler öğrenmeye, bildiklerimi paylaşmaya çalışıyorum.. ama bakıyorum da sana herşeyi biliyor, bilmediğin birşey yokmuş gibi yazılar yazıyorsun..

daha fazla yazarak birbirimizi kırmayalım.

yetkili arkadaşlardan rica etmiştim, tekrar rica ediyorum.. bu konuyu tamamen kaldırırsa sevinirim..

kolay gelsin..

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sevgili KTUKEK,

Ben asla yazdıklarına kırılmıyorum kırılsam saçma olur senin de kırılmayacağını ümit ediyorum neticede tartışmanın da bir adabı var ben bunun dışına çıkmadığımı düşünüyorum. Ayrıca herşeyi biliyorum havasında değilim fakat eklediğin bannera yorum yapmak için böyle bir havada olmaya da gerek yok :)
Buraya eğer bir çalışma ekleniyorsa her türlü yorumda göze alınmış demektir. Önemli olan cümlelerimizi hakaret seviyesine düşürmemizdir ki ikimiz de bunu yapmıyoruz.

Eklediğim örnek de hazırladığın konuyla uzak bir konu değil ben tasarıma örnek olması açısından ekledim :)

- Ayrıca rica etmişsin konu kapansın diye fakat konunun kapanmasını gerektirecek herhangi bir şey görmüyorum ben eğer kalbin kırılmışsa kaldıralım fakat dediğim gibi ben yazdıklarına kırılmadım :) tabiki de bazı konular da tartışmamız da gerekiyor forum demek bu aslında !

Sevgiler...

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
eleştirileri şahsi yada farklı algılamayalım kimsenin kimseyle bir alıp veremediği yok KTUKEK.
Konunuzu silmiyorum çalışmalırınız gayet hoş eksikleriniz var bizde tamamlamanız için yardımcı oluyoruz.
Tartışma olursa konuyu kilitlemek zorunda kalıcağım. Yaptırımlar uygulanacaktır.
iyi çalışmalar.

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sayın Arkadaşlar. Bu tür şeyler inanın bizleri fevkalade üzüyor...

Burada bir şey paylaşıyorsak birşeyler kazanabilmek içindir... El elden üstündür, herkezin resmi kendisine güzeldir. Ama inanın daha da güzelleştirilebilir. İşte biz daha güzeline ulaşma çabasındayız.. Anlayışlı olalım eleştirelim eleştirilelim... Fakat kırıcı olmayalım... Teşekkürler...

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar bende bikaç çalışmamı göstermek istiyorum sizlere (bu arada yeni üye oldum) fakat bu nasıl yapabilirim. Forum siteleri ile ilgili pek bi cahil sayılırım :(

graphic00

🌟Usta Tasarımcı🌟
banner5.jpg

bu bannerınız şahsen hoşuma gitti ben grafiker değilim ama bir sporcu gözüyle beğendim...kısa zamanda daha da başarılı çalışmalar yapacağınıza inanıyorum :)

graphic00

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar bende bikaç çalışmamı göstermek istiyorum sizlere (bu arada yeni üye oldum) fakat bu nasıl yapabilirim. Forum siteleri ile ilgili pek bi cahil sayılırım :(

imzalarımızda sizlere yardımcı olucak linklerimiz var onlara tıklayarak veya ""bu bölümde"" size lazım olan konulardan yardım alabilirsiniz.

KTUKEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
damin;

pendiksporluyuz org ( reklam anlaşılmasın asla lütfen sitenin sadece grafikerliğini webmaster görevini yaptım teslim ettim.. ) bu banner'ı orada görebilirsin ve belqin hanım'a bahsetmek istediğimde buydu..

spor banner ve reklamları herşeyi belli etmez. tribün fotoğraflarına baktığınızda ( tasarımlarda ) yüzler saklanır.. ( terorizm ile alakalı bir olay :) )

* bu aralar pek giremiyorum.. çok yoğunum.. tüm arkadaşlara grafik konusunda başarılar dilerim.

KTUKEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kaanfikriyexs1.jpg

çerçeve yaptırıp doğum gününde kız arkadaşıma hediye etmeyi düşünüyorum.. tasarım için yorumlarınızı bkliyorum arkadaşlar...

kaanfikriyerh4.jpg

çalışmamın son hali yukarıdadır..

modysns

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel olmuş. Ancak bana göre arka fonu biraz daha koyu kullansan daha iyi olur gibi geldi.