Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tüm grafikerler.net Üyelerinin dikkatine.

user82

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bana Mac'ten Virüs Yedirecek Adamın Alnını Öperim :D

bi yazı okumustum tam hatırlamıyorum nerde ve kim oldugnu ama adam mac sistemine girip pc yi internette paylasıma actıgı için odul almıstı yukluce sen paradan haber ver virus yazacak yada bunu sana yedirecek cok insan cıkar

aLcaK

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu adres beni ve nişanlımı eklemişti msnye fakat ben engelledim :) ben kıskançlıktan engellemiştim ama işe yaramış :D

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
3-4 gündür siteye giremiyordum bir problemmi vardı.Br ara hiç açılmayacak sandım.

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
bir mac kullanıcısı olarak benimde virüsler karşısında boynum bükük... yani yıllar var bi virüsü bile bize çok gördüler... bi virüsümüz bile yok... insan gıptayla bakıyor windows kullanıcılarına... ne güzel adamların günübirlik virüsleri oluyor... sistemleri çöküyor... msn leri çalınıyor acaip bi kaos var... peki ya biz mac ciler öyle mi... ne virüs var, ne sistemimiz çöküyor, ne bilgisayarımıza girebiliyorlar... çok bozuluyorum ama...:hmm2:

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bende şunu söyleleyim ki konuşmanız da çok komikmiş :))

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Son zamanlar yine bir virüs çıktı piyasaya dikkatli olun.
Virüs ün saldırı çeşiti yine öncekileri gibi ancak bu sefer

Bu resim senin mi ? http : //www. domainadi.com/mail@adresiniz.com

gibi bir mesaj atıyor kimden geliceği hiç belli olmuyor bu adrese tıklayan daha önceki virüsler gibi bilgisayarına virüs bulaştırmış oluyor ve arkadaşlarınıza gönderiyor, mutlaka tıklayan olucaktır dikkatli olun ...

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
bu virüsü 2-3 ay önce yemistim :D
o kadar güzel yazmıslar ki msn i açtığınız anda listenizde online olan kisilerin konusma pencesi tek tek ard arda gönderiyor sonra msn kitleniyor 3-5 dakika izledim sonra format atmıstım :D

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Son zamanlar yine bir virüs çıktı piyasaya dikkatli olun.
Virüs ün saldırı çeşiti yine öncekileri gibi ancak bu sefer

Bu resim senin mi ? http : //www. domainadi.com/mail@adresiniz.com

gibi bir mesaj atıyor kimden geliceği hiç belli olmuyor bu adrese tıklayan daha önceki virüsler gibi bilgisayarına virüs bulaştırmış oluyor ve arkadaşlarınıza gönderiyor, mutlaka tıklayan olucaktır dikkatli olun ...

bana da bu tarz msjlar gelmişti. ama gönderilen her linke tıklama huyum yok şükür:D uyarın için teşekkürler... tedbirli olmak gerek.

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Virüs almak yada almamak kendi elimizde bence. Ben Pc kullanırken de Mac kullanırken de hiç virüsle karşılaşmadım.

ozkanolcay13

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bizleri aydınlattığın için teşekkürler sayın admin

melek ata

🌟Usta Tasarımcı🌟
soylediklerimi sakin hafife alma. ip adresin ile uydudan yerin takip ediliyorlar.

bunu msn listendeki arkadaslarindan biri yapiyor. hangi arkadasin oldugunu anlamak icin

HEMEN TIKLA: http.........

sende arkadaslarinin yerini ip numarasindan tespit edebilirsin.

bir dost..

bana da böyle bir mail geldi benim ıp sabit degilki çok güldüm türk filmi gibi bir dost :D:D

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
soylediklerimi sakin hafife alma. ip adresin ile uydudan yerin takip ediliyorlar.

bunu msn listendeki arkadaslarindan biri yapiyor. hangi arkadasin oldugunu anlamak icin

bir dost..

bana da böyle bir mail geldi benim ıp sabit degilki çok güldüm türk filmi gibi bir dost :D:D
:D Gerçekten süpermiş. Belki siz bu tuzağa düşmediniz fakat emin olun ki bu tuzaklara düşen çok fazla bilgisayar kullanıcısı var. Burada yayınlayarak bir nebzede olsa konuyu okuyan ve bu tuzağa düşebilecek arkadaşlar için çok yararlı olacak bir konu burası.

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
banada yeni komşuların bulundu... kim olduğunu öğrenmek için buraya bak diyen mailler gelmeye başladı... ya bilmeden facebook ta birşeyler karıştırdım yada bunlar söylediğiniz maillerin benzeri...

Feride ATAMER

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet arkadaşlar benim başıma da aynı sorun geldi. Bir müşterimin mailini açtım işi bilgiyasarıma kaydettim, kastılı yapılan birşeyde değildi. müşterimin msn adresinden virüs atıyordu. mailden sonra benim msn adresimde virüs atmaya başladı bilgisayarıma başka bir virus kalkanı yükleyip o şekilde temizlendi. siz siz olun eger msn de arkadaşınız virüs atıyorsa o kişini sakın maillerini açmayın mail atmak zorunda ise başka adresten yollasın. Bizleri bu tür virüslerden korumak için bu konuyu açan gökhan tekin arkadaşımıza teşekkürederim

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑

bir dost..

Bana da gelmişti... :D Çoook oldu ama...
Yahu beni niye uydudan takip etsinler diye düşündüm bir an :surprised:
çünkü msn listemdekilerin % 95'i nerde olduğumu biliyor :bigsmile:

Bıraktık %5'lik kısmını da garibanlar takip etsin uydudan dedim hiç bulaşmadım :D

Tuqba

🌱Yeni Üye🌱
hiç bu hataya düşmedim düşmem saol yinede :D

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
benim başıma hiç gelmedi aman gelmesinde tabi ama ben pek pimpirikliyim bu konuda tanımadığım sitelere girmiyorum maalesef :)

sibel_b

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
uyarı için çok teşekkürler.