Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Uc-Logic grafik tablet önerileriniz?

dbidip

🌱Yeni Üye🌱
Selamlar;
Ben grafik tablet alacağım maliyeti ve dayanıklılığı nedeniyle uc-logic lapazz'da karar kıldım. Fakat modelleri konusunda kararsızım. Çok fazla araştırdım araştırdıkça kararsızlığım arttı. Siz bilenlere danışayım dedim. İlk araştırdığımda a4 pf1209 tam bana göre demiştim fakat biraz daha araştırınca kullanıcıların sorun yaşadıklarını gördüm. Ha61s modelini gözüme kestirdim, herşeyi güzel lakin kaleminin eğim algılaması yokmuş. Çok önemli yada eksikliği hissedilecek bir özellik midir? Alternatif önerilerinize de açığım, uzun süre kullandığınız dayanıklı, tabiri caizse test edip onaylanmış tabletleriniz var mı? İlgilenen ve cevap verecek herkese şimdiden çok teşekkür ederim. :iloveyou:
not:tableti bilgisayarda kaliteli çizimler yapmak ve illustrasyon alanında kendimi geliştirmek için istiyorum.

Lorelai

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ingilizceforum.net
Ha61s kullanıyorum. Kullanışlı, hızı,kullanımı, basıncı iyi. Bir sıkıntı yok bence eksikliği yok. İşinize yarayacaktır.

Lorelai

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ingilizceforum.net
Açıkçası bir hafta oldu yani yeni almama rağmen alışması zor değil. Basit yani kullanışlı. Ama uzun zamandır kullanan biri varsa daha iyi yorum alabilirsiniz.

dbidip

🌱Yeni Üye🌱
Anladım teşekkür ederim, ben de siparişi verdim umarım sizin gibi kolay alışırım ve uzun zaman deforme olmaz :)