Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

uc-logic lapazz wp5540 kurulum sorunu

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
merhaba arkadaşlar bu ürünü aldım fakat driverı kurmama rağmen bilgisayarım görmüyor ve tablet aktif olamıyor sorunu yaşayan var mı ya da karşıma çıkan kurulumu defalarca sorunsuz olarak tamamlama rağmen kurmak dışında yapmam gereken birşeyler daha var da ben mi bilmiyorum... yardımcı olacak varsa çok sevinirim... :crying:

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
şahsi bilgisayarım win7 arkadaşın bilgisayarı win xp ikisinde de denedim sonuç olumsuz...
bari iş yerimdeki mac te çalışsa var mı bu sorunu yaşayan?

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. uc logic in sitesinden son yazılan mac driverını indirin ve kurun... O zaman çalışacak. Ancak; makinayı her restart edişinizde sürücüyü tekrar kurmanız gerekiyor.

Windows sistemlerde hiç bir sorun yaşamıyorum. Eğer değdiğiniz gibi win de çalışmıyorsa ürünü iade edip yenisini isteyin. ama bunu olabildiğince çabuk yapmanızda yarar var.

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
UC-Logic Türkiye

Tablet kurulum sırasında bilgisayarınızda çalışmak için çeşitli hid aygıtları kuracaktır bunu bir mouse veya oyun direksiyonu kurarkende görebilirsiniz.

Önceden başka bir tablet kurduysanız veya driverı uninstall etmeden üstüste kurduysanız hata olabilir önce düzgün bir uninstall faydalı olacaktır sonrasında yukarıda gönderdiğim linkten sürücüsünü indirip kurabilirsiniz.

barisinanc

🌱Yeni Üye🌱
bu sorunu çok uzun zamandır bende yaşıyor wp8060 tabletim imacte çalışmıyor normal pcde çalışıyor bir çözümü varmı uc-logic kendi sitesinde hiç bi şekilde yardımcı olamadılar ilgilenmediler bile :S çözebildinizmi problemi ?

barisinanc

🌱Yeni Üye🌱
mlsf bi çok kez sitede verilen driverları denedim ve hala çözemedim

host_win

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba ben dün WP8060 grafik tableti satın aldım. Fakat kurulumu yapmama rağmen tableti çalıştıramadım. KAlem bir türlü devreye girmiyor Aygıt yöneticisinde grafik tabletin kurulduğunu gösteriyor fakat nedense tablet çalışmıyor. İşletim sistemim windows 7 32 bit niye böyle bir durumla karşılaşmış olabilirim ?????

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Mac kullanan arkadaşlar için şunu söyleyebiliriz ofisimizde Macbook Pro ve Snow Leopard ve Lion işletim sistemleriyle UC Logic test edildi bir sorun yoktur kurulumlarınızı kontrol etmelisiniz veya kademe olarak yaşadıklarınızı akortek.net üzerinden detaylıca yazmalısınız oradan yardımcı olmaya çalışırız.

Windows 7 32bit sorunuza gelince ;

Öncelikle eski kurduğunuz sürücüyü kaldırın sonra çakışabilecek çok tuşlu mouse veya gamepad sürücünüz varsa kontrol edin varsa kaldırın. Sonunda aşağıdaki sürücüyü kurun.
Kurulum sonrası yeniden başlatın sorunun ortadan kalkması lazım

https://www.uc-logic.com/en/console/uploadfiles/File/driver/Driver 5.02 Dual.zip