Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Uc-logic TWHA60 titreme - sorun mu yoksa normal mi

sonneillon

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar. TWHA60 benim ikinci tabletim. Daha önce yine uc-logic'in farklı bir modelinde sürücüden kaynaklı sorun yaşamıştım ve kullanamadan iade etmiştim bu yüzden sorunum normal mi yoksa tablet mi sorunlu bilmiyorum.

Sorun şöyle ki; işaretçide mini mini bir titreme var. Mesela düz hazır çizgi çizmeye çalıştığımda, çizgide kırık olmaması için tam 90 veya 180 derece olması gerekiyor. Titreme yüzünden bazen dört, beş kez uğraşıyorum, biraz sinir bozuyor. Bu sorun dışında tabletten gerçekten memnunum.

Bu küçük titreme sizde de oluyor mu?

Buarada elimden kaynaklı bir titreme değil, tabletin üzerine kalemi silgilerle destekleyip sabit haldeyken yine baktım, yine titriyor. Windows 7 kullanıyorum. Tabletin etrafında elektromanyetik dalga yayan bir cihaz yok. Klavye, mouse kablolu.

Cevaplarsanız çok sevinirim...

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Merhaba ,

Öncelikle tabletiniz hayırlı olsun .
Tabletler manyetik sistemle çalışan cihazlar olduğundan 21" gibi büyük crt monitörler veya hoparlörlere yakın olduklarında titreme yapabilirler bunu manyetik alanları uzaklaştırarak çözebilirsiniz.

Bilgisayarınızın işletim sistemi ayarlarını güncellemeniz ve kullandığınız programın updatelerini yüklemeniz faydalı olacaktır.

sonneillon

🌱Yeni Üye🌱
Herşeyi denedim fakat titreme hala devam ediyor. Tabletin kablosu uzunluğunca bilgisayardan uzaklaştım yine fayda etmedi. Tabletin bütün alanında değil, sadece belli bölgelerinde felaket bir titreme yapıyor ve çalışmalarımı engelliyor. Servise göndersem düzeltebilirler mi acaba :(

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Satınaldığınız yere gönderebilirsiniz

Merhaba UC Logic distribütörü Akortek Bilişimdir bu tip bir durumda satınaldığınız yere Tabletinizi gönderip detaylı not düşerseniz onlar Akortek teknik servisine iletirler sonrasında gerekli işlem hızla gerçekleştirilir.

Hayırlı akşamlar.