Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Uçar kargo

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
İleride değerlendirmek üzere yaptığım ,serbest-hayal ürünü bir çalışma,slogan şahsıma aittir...

uarkargou.jpg

Benzer konular

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Uçak görselini biraz daha tanımlayabilirseniz güzel bi çalışma olacak.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle hayalide olsa bu tür çalışmalar yapman güzel, tebrik ederim...Ne kadar azimli ve çalışkan oldugunu görüyoruz.

Renkler çok hoş canım, sarı ve SİYAH :)

Logo da kullanılan figür sanırım kuşa benzetilmeye çalışıldı...ben önce KILIÇ' a benzetmiştim :p...Bence fikir ve uygulama gayet güzel...Yanlız kuşun sol kanatı biraz daha sağda olmalıydı sanki, kanat ve kuyruk paralel, onlarla bütünleşmesi açısından.

Slogan da güzel.
Farklı ve özgün bir çalışma olmuş...geriye şirketi açmak kalıyor :p

Ellerine ve emeğine sağlık canım.

Kolay gelsin.

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Uçar kargonun üzerinde yazan, uçan kargo aslında güzel bir slogan olmuş :) ama sanki fazlalıkda olmuş,şekil ve yazının arasında verdiğin boşluk dolayısıyla birbirinden ayrı görünüyorlar. Bir bütün olarak görünmesi açısından aradaki boşluk azaltılıpda kanatlarının altına alsa uçar kargoyu :D uçan kargo olmasa daha mı iyi olur ? Sadece nacizane fikrim :) emeğine sağlık yoŞa renkler ve fikir çok güzel.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
Alışılagelmişin dışında bi uçak olmuş:) ben sevdim..."uçan kargo" sloganı üst tarafta olduğu için algıda biraz zorluk var...Belkim kargoyu olduğu yerden yukarıya doğru kaldırıp sloganı da onun altına yerleştirsen nasıl olurdu (merak ettim)... renkler çok güzel(tam benlik)...eline sağlık...Made in yoŞa :)

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Uçak görselini biraz daha tanımlayabilirseniz güzel bi çalışma olacak.

Aslında görselde mevcut şeyi; kanat yapısı itibariyle uçak, kanat açısı/kıvrımı ve kafa yapısı itibariyle kuşa benzettim.

Yorumunuz adına teşekkür ederim...Üzerinde çalışılabilir.

Öncelikle hayalide olsa bu tür çalışmalar yapman güzel, tebrik ederim...Ne kadar azimli ve çalışkan oldugunu görüyoruz.

Renkler çok hoş canım, sarı ve SİYAH :)

Logo da kullanılan figür sanırım kuşa benzetilmeye çalışıldı...ben önce KILIÇ' a benzetmiştim :p...Bence fikir ve uygulama gayet güzel...Yanlız kuşun sol kanatı biraz daha sağda olmalıydı sanki, kanat ve kuyruk paralel, onlarla bütünleşmesi açısından.

Slogan da güzel.
Farklı ve özgün bir çalışma olmuş...geriye şirketi açmak kalıyor :p

Ellerine ve emeğine sağlık canım.

Kolay gelsin.

Kanat ve kuyruk paralelliğini bilerek böyle tasarladım Deniz'cim, daha içe doğru kıvrılması kuş izlenimi güçlendiriyordu...Uçak izlenimini bozmasını istemedim.İki formatıda korumaya çalıştım ...İncelediğin için teşekkür ediyorum.

Uçar kargonun üzerinde yazan, uçan kargo aslında güzel bir slogan olmuş :) ama sanki fazlalıkda olmuş,şekil ve yazının arasında verdiğin boşluk dolayısıyla birbirinden ayrı görünüyorlar. Bir bütün olarak görünmesi açısından aradaki boşluk azaltılıpda kanatlarının altına alsa uçar kargoyu :D uçan kargo olmasa daha mı iyi olur ? Sadece nacizane fikrim :) emeğine sağlık yoŞa renkler ve fikir çok güzel.

Slogansız eksik birşeyler kalıyordu, slogan değişebilir diye düşünüyorum ancak oraya bişey şart gibi...Slogan ve hayali firma adının yerlerini değiştirdim :) teşekkür ediyorum yorumun için.

Alışılagelmişin dışında bi uçak olmuş:) ben sevdim..."uçan kargo" sloganı üst tarafta olduğu için algıda biraz zorluk var...Belkim kargoyu olduğu yerden yukarıya doğru kaldırıp sloganı da onun altına yerleştirsen nasıl olurdu (merak ettim)... renkler çok güzel(tam benlik)...eline sağlık...Made in yoŞa :)

Merakın doğrultusunda düzenleme yaptım canım.İlgin için teşekkür ediyorum...

Slogan ve haali firma adının yerlerinin değiştirilmiş hali ;

66596328.jpg

82113971.jpg

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
Bende bir düzenleme istesem:)
uçağı biraz daha küçültebilirsin
kullanılabirlirliği açısından daha olumlu olur diye düşünüyorum
serbest bir çalışma ama ileride kullanmak istersen logoyu küçülttügünde sorun yaşıyacaksın ;)

rohirim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
değişik bir çalışma olmuş,
ayrıca gelecekte kullanmak istediğinde elbet değişikliğe
uğrayacaktır ancak bu çalışman, sana iyi bir alt yapı olacak, ben beğendim
eline emeğine sağlık...

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Bende bir düzenleme istesem:)
uçağı biraz daha küçültebilirsin
kullanılabirlirliği açısından daha olumlu olur diye düşünüyorum
serbest bir çalışma ama ileride kullanmak istersen logoyu küçülttügünde sorun yaşıyacaksın ;)

Hı hım anladım seni Yasemin...Sunum olarak böyle , illaki kullanımda ya yazıyı büyütürüm yada logoyu ufaltırım... Uyarı için Teşekkür ediyorum , tamamen haklısın...

yeni düzenlenmiş haliyle bu çalışmaların içinden 2. beğendim emeğine sağlık

mmm düzenlenmiş haliyle senin kastettiğin daha çok hoşuma gitti benim, ilki yani:)

Teşekkür ederim filizdmr.

değişik bir çalışma olmuş,
ayrıca gelecekte kullanmak istediğinde elbet değişikliğe
uğrayacaktır ancak bu çalışman, sana iyi bir alt yapı olacak, ben beğendim
eline emeğine sağlık...

Evet değişikliği uğrayacağı kesin...Firma adına, rengine yada savunduğu değer ve anlayışlara göre şekillenmesi muhtemel..Alt yapı oldu bile:)
İlginiz için teşekkür ederim sayın Rohirim...

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
mmm düzenlenmiş haliyle senin kastettiğin daha çok hoşuma gitti benim, ilki yani:)

Teşekkür ederim filizdmr.

Evet ama dediğim gibi uçan kargo hala fazlalık geliyor bana :) fikrim değişmedi ,yaklaşıncada arada kaldı gibi oldu, bari altta olsun diye düşünmüştüm :D Emeğine sağlık yoŞa

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bence göze hoş gelen bir çalışma ancak uçak figürünü biraz daha küçültmeyi deneyebilirsin. Slogan içinse ya sonradan düzenlediğin 2. logodaki yerinde ya da daha farklı ayrı bir yerde olabilir diye düşünüyorum.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Evet ama dediğim gibi uçan kargo hala fazlalık geliyor bana :) fikrim değişmedi ,yaklaşıncada arada kaldı gibi oldu, bari altta olsun diye düşünmüştüm :D Emeğine sağlık yoŞa

:p teşekkür ederim.

Bence göze hoş gelen bir çalışma ancak uçak figürünü biraz daha küçültmeyi deneyebilirsin. Slogan içinse ya sonradan düzenlediğin 2. logodaki yerinde ya da daha farklı ayrı bir yerde olabilir diye düşünüyorum.

teşekkür ederim.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Slogan ile firma isminin aynı renk olması pek iyi fikir değil bence... biraz karmaşa yaratıyor. Yalnız bu logoyu araçta düşündüm. Süpersin sen süper...

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Slogan ile firma isminin aynı renk olması pek iyi fikir değil bence... biraz karmaşa yaratıyor. Yalnız bu logoyu araçta düşündüm. Süpersin sen süper...

Araçta, uçakta, tabelada, afişte nasıl oluru hayal etmiştim ancak araç üzerinde kaba taslak olarak nasıl göründüğüne birlikte göz atalım istedim...Teşekkür ederim efoja...Slogan rengi değişebilir.

ara2c.jpg

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
mesala! işte böyle birşey... ben nedense büyük tırda düşündüm. ama en az hayal ettiğim kadar güzel. Tabela çalışmasını ben yapayım izninle:D

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
mesala! işte böyle birşey... ben nedense büyük tırda düşündüm. ama en az hayal ettiğim kadar güzel. Tabela çalışmasını ben yapayım izninle:D

tırını , uçağını, herbişeyini yaparız ya :p tabela sende, anlaşıldı...Şimdi bide para babası birini bulalım , şirketi açsın :p

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
Merakın doğrultusunda düzenleme yaptım canım.İlgin için teşekkür ediyorum...

Slogan ve haali firma adının yerlerinin değiştirilmiş hali ;

66596328.jpg

82113971.jpg

bu haliyle daha iyi olmuş ama sloganı logodan kaldırsakmı dersin...yani bu firma birgün olur ve bu logo kullanılırsa sloganı yerleştiririz biyere:) teşekkür ederim uğraştırdım seni ( :) )

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Yukardaki amplem çok büyük olmuş yoşa, bu şekilde hem çok kaba duruyor, hemde basılı meteryallerde uygulanması çok zor.

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yukardaki amplem çok büyük olmuş yoşa, bu şekilde hem çok kaba duruyor, hemde basılı meteryallerde uygulanması çok zor.

Türkçemiz kiliğimiz lütfen dikkat edelim...
hoş görünüze sığınarak düzeltme yapıyorum :smile:
amplem kelimesi amblem diye yazılır :tongueout:
Saygılar