Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

unv. şenlik logo yarışması hakkında yardım ltf..

websterss

🌱Yeni Üye🌱
yeni bi üyeyim o yuzden bunu dogru yeremi açtım bilmiyorum yardımcı olrsanız sevinirim...

yarışma kuralalrında şöle bi madde var
--"Renkli olarak çalışılacak işler, geniş kenarı 150 mm’den küçük olmayacak şekilde
A4 (210x297 mm) kâğıda yerleştirilecek, altına ise, geniş kenarı 25 mm’den küçük
olmayacak şekilde siyah beyaz örnekleri yer alacaktı"---
bunu anlamadım=(yane nasıl yerleştircez yada siyah beyaz dedi kısımlar ne için nasıl olcak:S bana yardımcı olrsanız anlamamda çok sevinirim şimiden tşkrler

Benzer konular

tango-mm

🌟Usta Tasarımcı🌟
balikesiruni.jpg

Logonuz bir A4 kagidin icerisine sigacak sekilde, en genis kenari 150 mm den kücük olmayacak 150x150 olabilir, sonra bir tanede alt tarafina bunun siyah beyaz olanini yapiyorsunuz ama bu kücük ebatlarda olacak ama en kisa kenar 25 mm den kücük olmayacak 30x30 mm falan olacak yani. siyah beyazi genelde tek renk baskida nasil gözükecek diye isterler

Son düzenleme:

websterss

🌱Yeni Üye🌱
çok tşkr ederim... gene bişe rica etsem cokmu şey istemiş olrm bana bi ornek gonderebilrimisiniz zahmet olmazsa cok basit bi ornek ??daha ilk baştan elenmek istemiorm guzel bi fkir war yazık olmasın=) tşkrler tekkrar=)

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
çok tşkr ederim... gene bişe rica etsem cokmu şey istemiş olrm bana bi ornek gonderebilrimisiniz zahmet olmazsa cok basit bi ornek ??daha ilk baştan elenmek istemiorm guzel bi fkir war yazık olmasın=) tşkrler tekkrar=)

Düzeltme: arkadaş görseli göremediği için örnek istemiş, yanlış anlamışım

Son düzenleme:

DrN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Örnek derken? Yeterince anlaşılır bir açıklama yapmış zaten arkadaşımız.Kendi hazırladığınız logoyu bu şekilde A4 ebadına yerlestirin.

websterss

🌱Yeni Üye🌱
pardon :Syazıdaki resim benim bilgisayarımdaki hata yuzdunden gorunmemiş ozur dilerim..