Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Üzerinde en çok uğraştığım tasarımım. 3 saat sürdü. Yorumlarınızı bekliyorum.. :)

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Gerçekten 3 saat mi sürdü ? :)

Bu işi seven sağlam bir grafiker yeri gelir günlerce bir tasarım üstünde düşünebilir, 3 saat az bir zamandır zaten ama bu çalışma için bir hayli fazla kaçmış :D

FouYeal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gerçekten 3 saat mi sürdü ? :)

Bu işi seven sağlam bir grafiker yeri gelir günlerce bir tasarım üstünde düşünebilir, 3 saat az bir zamandır zaten ama bu çalışma için bir hayli fazla kaçmış :D

uğraşmaktan kasıt zaman değil, emek anlamında uğraşmaktan kastettim. yoksa çoğu çalışmalar 2-3 saat civarında sürüyor. yaptığım takvimler 2-3 günümü alır. ayrıca laf geçirmeye çalışarak 3 saat buna çok kaçmış demek haddine değil. güzel mi kötü mü sen onu söyle söyleyemiyorsan sus. laubaliliye gerek yok.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
uğraşmaktan kasıt zaman değil, emek anlamında uğraşmaktan kastettim. yoksa çoğu çalışmalar 2-3 saat civarında sürüyor. yaptığım takvimler 2-3 günümü alır. ayrıca laf geçirmeye çalışarak 3 saat buna çok kaçmış demek haddine değil. güzel mi kötü mü sen onu söyle söyleyemiyorsan sus. laubaliliye gerek yok.

Yorumlar olumlu veya olumsuz gelebilir. Eğer paylaşımlarınıza olumlu olumsuz yanıt almayı kaldıramıyorsanız paylaşımda bulunmayınız. Had kısmını pek açmayın. Çünkü daha öğrencisiniz ve yolun çok başındasınız.

İlk önce karşılıklı saygı.

FouYeal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlar olumlu veya olumsuz gelebilir. Eğer paylaşımlarınıza olumlu olumsuz yanıt almayı kaldıramıyorsanız paylaşımda bulunmayınız. Had kısmını pek açmayın. Çünkü daha öğrencisiniz ve yolun çok başındasınız.

İlk önce karşılıklı saygı.

istersen bana resim çok kötü olmuş rezalet! de ama aşağılayıcı sözler söyleme. had konusunun da yaşla alakası yok.

alpzeynep

🌱Yeni Üye🌱
üzerinde en çok uğraştığın tasarım bumudur yani?

reborn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Grafik tasarım herkesin hoşuna gidecek birşeyler yapmaya çalışmaktır. Grafik Tasarımcı ise herkesin yorumlarını kaldırabilecek kapasitede olmalıdır. 2. konu ise biri sizinle alay ediyorsa yapacağınız tasarımlarla cevap verinizki görenler size hak versin. Sözlü her cevabınız kişi yada kurumlar tarafından maddi - manevi sicilinize işlenerek sizin hakkınızda olumsuz düşünmenize yol açabileceğini unutmayınız. İş hayatına atıldığınızda bu konunun hassasiyetini daha iyi anlayacağınızı ümid ediyorum.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
istersen bana resim çok kötü olmuş rezalet! de ama aşağılayıcı sözler söyleme. had konusunun da yaşla alakası yok.

Resim çizilir. Çizdiğin bir şey yok. Ve merak ettim ben aşağılayıcı ne söz etmişim?

Ve işin ilginç yanı Had konusu yaşla hiçbir zaman alakalı değildir. (Bu abi sözü, unutma)

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
bilmeyen insan 3 saat de uğraşır, 3 ay da, bilen insan ise yaptığınız çalışmayı 3 dakikada yapar... Arada kalkıp bir de kahve alır...

Psikolojinizi biliyorum. Anlıyorum. sizin için çok büyük birşey belki... Ancak burası çoğunlukla bu işi bilenlerin ve de bilmediğini kabul edip öğrenmek isteyenlerin bulunduğu bir yer.

En başta buraya bir iş koyuyorsanız, yaptığınız işi övebiliriz ya da aşağışayabiliriz. dikkat edin sizi değil işinizi övüyoruz veya aşşağılıyoruz. Keza biz bu tip bir iş için harcanan 3 saati aşşağılamazsak, Zaten sizin bir işinize yaramayız. Size faydalı olmayız.

bazı arkadaşlar aşşağılamaz da kötü olmuş der, olmamış der... Velhasıl işlerini paylaşan bir sanatçının yorumları kontrol etmek gibi bir lüksü yoktur.

Kaldıramıyorsanız, paylaşmayın... öğrenmeden uygulamaya çalışmayın... yoksa bu siteden alacağınız tek şey bu tip anlamsız nasihatler olur.

Kızıp gürleyeceğinize neden diye sorar ve cevap isterseniz, karlı çıkarsınız.

FouYeal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
benim haricimde yorum yazanların hepsi grafiker. ama ben daha yolun başındayım. resmin üstünde bayağı oynama olduğu için 3 saat sürmüş olabilir. ve bunun üç saat sürmüş olmasından ileri gelecek hiçbir şaka veya aşağılama kimsenin haddine değildir. salieris yaşın kaç bilmiyorum ama grafiker olmayı başarmışsın helal ama bi adam gibi yorum konuşmayı öğrenememişsin. saygı konusunda taviz vermem ama aşağılayıcı sözlerde bulunanlara sabredemem kimse kusura bakmasın. laf geçirmek ya da susturmak baabı haricinde olup da, benim yararımı gözetip yorum yapan herkesten allah razı olsun. diğerlerine diyecek söz yok zaten. yetenekler veya acemilikler önerilerle giderilmeye çalışılır benim bildiğim. sizin yaptığınız gibi aşağılayıcı sözlerle değil. unutmayın yaşım 15, sizlerin en az 20-25 ama, beni aşağı gören herkes, benim gözümde benden daha da aşağıdır. yaşı kaç, yeteneği ne olursa olsun. saygılar, sevgiler, bayramınız mübarek olsun!.