Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ve karşınızda Corel X4

C-Ali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hem portable hem de lisanslı :) ilginç...

programı portable yaparken lisanslı şekilde oluşturdum

sorn kalmadı usb de şu anda x4 var 130 mb lık bir yer kaplıyor cok da stabil çalışıyor :)

ve şunu belirteyim x4 de x3 de bulunan cogu eksiklikler tamamlanmış misalen

what the font sistemi cok harika bir şekilde calışıyor iki saat myfont ta resim upload etmektense kendisi otomatik yapıyor ve bunun gibi bir cok eksik yönler tamamlanmış tablo aracıyla kısa sürede resim galerisi oluşturabilirsiniz

kimse x4 e hatalı demesin lisansız cracklenen programlarda elbette hasarlar hatalar meydana gelir

adamlar hakediyorlar övgüyü helal olsun

laterit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadşlar ben şahsen bu corel x4 prgrmnı 2-3 ay kurmuştum şahsen ben hiç memnun kalmadım ve sidlim x3 geri yükledim bir çok hataları var eksikleri var zaten duyumlara göre bu kadar hızlı yapılmasının sebebi yorum almak yani tam sürümü çıkmadan fikir alış verişi yapmak, en basit hatası dxf formatını cx4 import yaptığında ölçüyü olduğundan çok yüksek farklı boyuta çıkarıyr cx3 de öyle bir sorun yok daha neler neler...

C-Ali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadşlar ben şahsen bu corel x4 prgrmnı 2-3 ay kurmuştum şahsen ben hiç memnun kalmadım ve sidlim x3 geri yükledim bir çok hataları var eksikleri var zaten duyumlara göre bu kadar hızlı yapılmasının sebebi yorum almak yani tam sürümü çıkmadan fikir alış verişi yapmak, en basit hatası dxf formatını cx4 import yaptığında ölçüyü olduğundan çok yüksek farklı boyuta çıkarıyr cx3 de öyle bir sorun yok daha neler neler...

ya arkadaşlar aradan 1 yıl gecti ben rus sitesinden daha piyasaya cıkmadan yükledim hataları bende gördüm ama adamlar düzeltiyorlar zaten hiç bişe ilk cıktıgında hatasız cıkmaz vista ya kim diyebilir kusuru yok diye bence kimse
x4 kullanıyorum dedigim gibi x3 deki cogu hatayı dahi kapatmışlar iş yaptıkca karşılaşırsınız orjinalini ve yeni sürümünü kullanırsanız görebilirsiniz tavsiyemdir

ilk 3 - 4 -5 aylarda hataların olması doğaldır nede olsa bu otomobil degil :emo1:

mbozkurt

🌱Yeni Üye🌱
1998 senesinden bu güne kadar Corel kullaniyorum. O zamanlar en gelişmiş versiyon v7 vardi. yanlis hatirlamiyorsam 2000 de 9 cikti ve 7 ile 9 arasinda devasa farklar olustu. O gün bu gündür 9 kullaniyorum. Disaridan gelen işler yüksek version gelmese makineme 9 dan baska bir versiyon kurmiyacam... Bana göre yeni versiyonlar calismayi kasmaktan baska bişey deildir. Heleki o x3 ün calismayi kapatirken bişeyleri okumasi yokmu cildirtiyor beni. X4 ünde x3 den farki yoktur diyor ve saygılar sunuyorum :D

C-Ali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1998 senesinden bu güne kadar Corel kullaniyorum. O zamanlar en gelişmiş versiyon v7 vardi. yanlis hatirlamiyorsam 2000 de 9 cikti ve 7 ile 9 arasinda devasa farklar olustu. O gün bu gündür 9 kullaniyorum. Disaridan gelen işler yüksek version gelmese makineme 9 dan baska bir versiyon kurmiyacam... Bana göre yeni versiyonlar calismayi kasmaktan baska bişey deildir. Heleki o x3 ün calismayi kapatirken bişeyleri okumasi yokmu cildirtiyor beni. X4 ünde x3 den farki yoktur diyor ve saygılar sunuyorum :D

ya kardeşim siz professionel oldugunuzdan eminmisiniz
nasıl yok ya farkı yada sadece sabit işlerle calışıyorsunuz

x3 de hatalar var x4 de kapatmış hataları eger ORJİNALİNİ KULLANMADIYSANIZ YORUM YAPMAYIN DERİM....

ayrıca donanım ve yazılımcı olarak regleriyle oynanan programlarda eksiklikler var lütfen boşuna karalamayın x4 ü ki mileti kötü düşünceye saptırmayın

saygılar

adul

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben bir kaç aylık corel kullanıcısıyım corelde fazla bilgi ve tecrübem yok ama iş show tv de yayınlanan "yemekteyiz" programına dönmeye başladı yemekten çok masa da eksik aramaya geldi armudun sapı kirazın çöpü dersen sende mükemmel bi insan deilsin.bende x4 kullanıorum ve ben memnunum... lafım ortaya lütfen kimse üzerine alınmasın

Son düzenleme: