Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

alakadar

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar sedat17 defaatle sormuş fakat net bir cevap alamamış gördüğüm kadarıylar...!
Hakkatende birisi yardımcı olsun bende hem image ready de hemde cs3 te deniyorum fakat videoları açmıyo quicktime dahil başaramadım...

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
File > İmport >Video Frames to Layers

Seçeneklerini deneyin Quicktime yüklü olması şart.

barisk

🌟Usta Tasarımcı🌟
"image ready i açıyoruz ve File> open deyip kullanmak istediğimiz video muzu açıyoruz"
Dostum Videoları Görmüyo ya :S yardım edermisiniz ?

ussamx

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sanırsam sürüm farkı bunu atlamış olmalıyım

ArtvinTr*

🌱Yeni Üye🌱
Kardeş ben videomu alamıyorum ya...Formatı desteklemiyor diyor.Düzeltme şansım var mı?

barisk

🌟Usta Tasarımcı🌟
nette video convertları var birini indirip veya elinin altında varsa kullanıp videonun formatını çevirebilirsin bu işini görür sanırım...

emre-kara

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
murat kardeşim tekrar tekrar tşk ler cs3 kullanıyorum ve herkez hata veriyor diyor ama canavar gibi çalıştırıyor program :rofl:

orhan43

🌱Yeni Üye🌱
açmıyorsa boşuna denememek lazım çünkü convert programı ile her formatı denedim 1.. kaç yıl önce yapıyordum 7 vardı o zaman açıyordu şimdi cs2 ile açmıyor ne yazikki.. Aklıma gelen tek cevap sürümün orjinal olmaması ve güncellemelerin yapılmamaış olması... Çözüm bulabilecek varmı cs2 ile nasıl açacağız...

edit: sözde .mov formatında olması gerekiyormuş ancak .mov formatı ile de denemeler yaptım ancak sonuç alamadım açılmıyor..

Son düzenleme:

Ps*Prenses

🌱Yeni Üye🌱
iyide imageready video yu açmazki, açmıyoda zaten benim sorunda orda bilgili arkadaşar söyleyebilirmi ???

noncelalreis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
paylaşım için tşlerde konuyu bu kadar uzatmanın ne gereği var movi maker ile videonun istediğimiz yerni kesip total video converter ile gife çevirdikmi olay bitmiştir.buyrun ben örnek olarak bi tane yaptım toplam 3 dakikamı bile almadı

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
paylaşım için tşlerde konuyu bu kadar uzatmanın ne gereği var movi maker ile videonun istediğimiz yerni kesip total video converter ile gife çevirdikmi olay bitmiştir.buyrun ben örnek olarak bi tane yaptım toplam 3 dakikamı bile almadı

iyide imageready video yu açmazki, açmıyoda zaten benim sorunda orda bilgili arkadaşar söyleyebilirmi ???

açmıyorsa boşuna denememek lazım çünkü convert programı ile her formatı denedim 1.. kaç yıl önce yapıyordum 7 vardı o zaman açıyordu şimdi cs2 ile açmıyor ne yazikki.. Aklıma gelen tek cevap sürümün orjinal olmaması ve güncellemelerin yapılmamaış olması... Çözüm bulabilecek varmı cs2 ile nasıl açacağız...

edit: sözde .mov formatında olması gerekiyormuş ancak .mov formatı ile de denemeler yaptım ancak sonuç alamadım açılmıyor..

Sisteminize Quick Time kurarsanız CS2 ile de açabilirsiniz.

nondabarusso

🌱Yeni Üye🌱
Ben hiçbir şey anlamadım:):( İmage ready mi indiriyoruz..Nerden iniyo ben mesela futbol videosu indirdim sadece oradaki penaltıyı gif yapmak istiyorum nasıl olucak ki

ChnDmrcn07

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hangi formattaki videoları açıyor ImageReady ?

byarjantin

🌱Yeni Üye🌱
gerçekten çok işime yarıcak çok güzel paylaşım tşk ederim