Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

HALİL1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tesekkurler bızımle paylastıgın ıcın..

By CrEaTuRe

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar vıdeo formatını kabul etmıyor ama bu hangı vıdeo formatlarını kabul edıyor paylasırsanız sevınırım

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
keşke çalışmanın önizlemesinide koysaydınız görsel açıdan bakardık ama gusel bir çalışma ihtiyacım oldgunda deniycem yapıcam...

By CrEaTuRe

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bana bı cvp versenız hangı formatları kabul edıyo bu ben ne denedıysem oılmadı acaba ek bı yazılım mı ındırıcez

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet bende denedim olmuyor.fakat nette aradım bi türlü bulamadım hangi formatları destekliyor.Bunu yazarsan tam süper olcak..

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar bana bı cvp versenız hangı formatları kabul edıyo bu ben ne denedıysem oılmadı acaba ek bı yazılım mı ındırıcez

Bu anlatılanları ImageReady de mi yapmaya çalışıyorsunuz yoksa AdobePhotosjopCS3 te mi. Bunu sormamın sebebi Adobe ImageReady programını CS3 ile Photoshop programının içine entegre etti.

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar neyi deniyorsunuz programın desteklediği video formatını bilmeden...allah allah ya mesaj yollım diye mesaj yollamayın çözüm olacak bir mesaj atalım lütfeen..programın hangi video formatlarını desteklediğini nacizane bir kişilik söyleyebilirmi?

theblack

🌱Yeni Üye🌱
Bende anlamadım ya .Wma ve avi desteklemiyo denedim.Diğerlerinide denemek lazım.

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
mov, avi ,mpeg , desteklemiyor.. bilgilerinize hiç bir allahın kuluj bilmiyor çok guzel ve harika ma bulucam bu programın destekledği video formatını ve burada da konuyu patlatıcam...

TuRGuT~

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.kavakyelleri.org
Gözat denildiğinde dosya ismi kısmına *.* yazıp enterlarsanız gifleri de açabilirsiniz :)

Teşekkürler konu için :)

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
gifi sürükleyip atsanızda açılıyor zaten öenmli olan video yu açmak öle değilmi?bize lazım olan video formatı..volkan kardeş ömer kardeş bi el atın şurayada suu bi çözüme ulaştıralım.

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
kardeş sorun gif deil zaten image ready zten bir gif programı gif formatını çarsan image ready de doğal olarak zaten frameler halinde açılır.benm sorum video açılması desteklerdiği video uzantısı nedri???

TuRGuT~

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.kavakyelleri.org
Ben Photoshop CS3 için demiştim gifleri açma olayını. Desteklediği formata gelince de;

zzzzzzzmh8.jpg

üstte yazan formatları destekler. Ama Quicktime 7 ve üzeri versiyonlarından biri pcde yüklü olmalıdır, diye biliyorum. Quicktime bazen .avi formatında sorun çıkarabiliyor ama...

Son düzenleme:

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
şimdi ben makinaya Quicktime mı? kuracağım. hem bu load ı neyle açtın artı sen yaptınmı videodan gif daha önce?

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
Aradıgım bir paylaşımdı eline saglık

TuRGuT~

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.kavakyelleri.org
Daha önce videodan gif yaptım evet. CS3'le yaptım. Quicktime olmadan açılmaz zaten uyarı vermesi lazım Quicktime 7 ve üzeri olmalıdır diye.

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
enteresan valla saolasın kardeş eve gidince yukleyip bi bakıcam yapmaya çalışçam.bakalım olucakmı.. ;) saolasın eyw.