Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

vista error cold not find the file "flash.ocx" sorunu

onur_basaran

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba arkadaşlar. ASUS Laptobum var .4 ay önce aldım ve 4 kere format attım. Orjinal vista kuruyorum. Pc'nin kendi cd si. Pc 3 dakika işlem yapmadan beklediğinde bu hatayı görüntülüyor. :sadsmile: Çözemedim. İlgillenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler

graphic1a.jpg

Benzer konular

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
C:\Windows\System32\Macromedia\Flash dizinini bul ve oradaki flash9.ocx dosyasının adını flash.ocx olarak değiştirip aynı dizine kopyala.Ama öncelikle flash9.ocx dosyasını masaüstüne kopyala ismini orada flash.ocx olarak değiştirdikten sonra aynı dizine yapıştır.

onur_basaran

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkür ederim yalnız flash8.ocx dosyası ve flas10a.ocx dosyası var. flash8. ocx dosyasını alıp kopyaladım. farkedermi bilmiyorum. inş. düzelir. tekrar teşekkür ederim

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
o iki dosyanın yedeklerini al ne olur ne olmaz....
Sonra bütün kombinasyonları dene....
Mesela ilk önce klasörde hiç bir flash dosyası bırakma önce o şekilde dene...
Sonra bir tanesini koy...
Sonra başka bir tanesini koy....
Yapabilirsin mutlaka..
Sonucu tekrar yazarsın...

mert24

🌱Yeni Üye🌱
flash.ocx

arkadaşlar benden önce aynı konuyla ilgili cvp yazıldıysa öncelikle özür dilerim ben göremedim. ben vista işletim sistemi kullanıyorum xp de çalışan bi programı kurmaya çalışırken bi hata veriyo Win32 Cabinet Self-Extractor işlemi durdurdu diye ardından FAİLED TO LOAD THE ADOBE FLASH PLAYER
diye bi yazı çıkıyor Flash.ocx artık bu windows sürümünde kayıtlı değil diyor. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum iyi çalışmalar