Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

vw golf deneme afiş çalışmam

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
bir dersim için yapmış olduğum afiş çalışmam yorumlar için şimdiden teşekkürler...

Uploaded with ImageShack.us
sonp.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Benzer konular

BerkerGonca

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkaplan vs çok güzel ancak araba daha iyi yerleştirilebilir ve resimle daha iyi özleşteştirilebilirdi. Araba fotoğraftan kopuk durmuş yani. Onun dışında gerçekten ilgi çekici. Elinize sağlık

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
araba kendi çekimim olduğu için fazla oynayamadım artı aceleye geldi ödevi teslim etmem gerektiği için bu seferlik böyle oldu teşekkürler yorumunuz için.

furkanakbs

🌱Yeni Üye🌱
arkadasım herkesin dediği gibi arabanın renkli farklı olsa daha iyi olucakmıs arabanın bu gibi tasarımda göz alması lazım arka planlar efektler fln da guzel emeğe saygı

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
güzel bir çalışma olmuş ellerine emeğine sağlık
arkadaşların araba yorumuna katılıyorum arkaplanva zeminden kopuk bir araba olmuş
arabayı çıkartsak bile aynı güzel etkiyi vereceğini düşünüyorum
paylaşım için teşekkürler

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar yorumlar için teşekkürler araba konusunu göz önünde bulundurup tekrar yaparım bu çalışmayı yayınlarım

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
araba konusunda bende bir şey söyleyeyim, bence stüdyoda çekilmiş bir golf resmi kullanın.
Çünkü üzerinde yansımalar olduğundan oturmamış gibi duruyor ışık değerleri uyuşmuyor
Ama elinize sağlık çalışma genel olarak güzel olmuş, kolay gelsin

grafixtra

🌱Yeni Üye🌱
herkes zemin ve arka planın arabadan kopuk olduğunu dile getirmiş ancak arka plan ve zeminin birbirinden kopuk olduğu dile getirilmemiş.
ayrıca bu tür çalışmalarda abstract texturelerden öte, daha naturel fonları tavsiye ederim (mesela asfalt veya gökyüzü). Kullanılan yazı fontları ile ilgili, alt kısımda revue'den ziyade daha oval bir font seçilebilirdi, üst kısımdaki modern tarz fontun yerine daha klasik, arial ya da helvetica tarzı bir font kullanılabilinirdi.
son olarak, otomobil seçimiyle ilgili graffi3D arkadaşıma katılıyorum. stüdyoda çekilmiş profesyonel bir fotoğrafın kullanılması tasarımı yüzde 70 civarında profesyonelleştirecektir. Zira aracın kenarları düzgün kesilebilir ancak camlardan görünen doğal arka plan engellenemediği için bu minik! detay olayın boyutunu değiştiriyor.
ama başlangıç olarak iyi bir seviye.
eline, emeğine sağlık.

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar öncelikle herkese yorumları ve bana kattığı değerli bilgiler için teşekkür ederim arabanın özellikle kendi çekimim olması hocamızın isteğiydi bunu yukarıda belirtmiştim ödev olduğunu bu yüzden yansımalar ve camlar gibi ayrıntıları amatör olduğum için engelleyemedim.herkese kolay gelsin

xanlx1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkaplanı hazır kullanmasaydın keşke ;) eline sağlık.