Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Wacom Bamboo Fun ve Normal arasında ne fark var?

EPyLEpSy

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

Evde kişisel çalışmalarda kullanmak üzere bir tablet almak istiyorum. Wacom Bamboo'nun modellerini beğendim.. Touch olması çok önemli değil benim için, sadece pen yeterli gibi duruyor. Ancak Fun modelleri kafamı karıştırdı. Normal modeller ile Fun modeller arasında ne farklar var?

Görebildiğim kadarıyla Photoshop Elements ve ArtRage gibi programlarla beraber geliyormuş. Başka bir farkı var mıdır?

Teşekkürler..

sevilk

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

Evde kişisel çalışmalarda kullanmak üzere bir tablet almak istiyorum. Wacom Bamboo'nun modellerini beğendim.. Touch olması çok önemli değil benim için, sadece pen yeterli gibi duruyor. Ancak Fun modelleri kafamı karıştırdı. Normal modeller ile Fun modeller arasında ne farklar var?

Görebildiğim kadarıyla Photoshop Elements ve ArtRage gibi programlarla beraber geliyormuş. Başka bir farkı var mıdır?

Teşekkürler..

Merhabalar,

Fun modelinin tek farkı yanında bir yazılım seçebilme olanağınız. kutunun arkasında yazan programlardan birinin full versiyonunu indirebiliyorsunuz. ürünün içindeki kullanma kılavuzunda sizi yönlendiriyorlar.